ARDEB Proje Takip Sistemi (ARDEB-PTS)

Araştırma Destek Programları Başkanlığı'nın Verdiği Tüm Destekler ve Uygulamalar

Re: ARDEB Proje Takip Sistemi (ARDEB-PTS)

Postby ARDEB » 09 Aug 2017, 15:59

brccn wrote:Merhaba,

3001 projesi için ARDEB proje başvuru sistemine giriş yapıyorum. Araştırmacıları ekleyeceğim fakat onlarla ilgili çok detaylı sorular mevcut. Bir tanesi Türkiyede yaşayan yabancı danışman. onunla ilgili bile çok detay bilgiler örn; doktora diploması gün/ay/yıl olarak isteniyor ve diploma no'su soruluyor. Tüm bu bilgilerin girilmesi zorunlu mudur acaba? Eğer gerekli değilse hangi bilgileri girmem yeterli olacaktır? Şimdiden teşekkürler...

Değerli Araştırmacı,
Formlarda yer alan zorunlu bilgi kutucuklarını doldurmadan sistem kişi eklemesini yapmayacaktır. Eğer bahsettiğiniz kutucuklar zorunlu ise maalesef doldurmanız gerekmektedir.
Saygılarımızla.
ARDEB

Postby brccn » 10 Aug 2017, 11:20

[quote="ARDEB"][quote="brccn"]Merhaba,

3001 projesi için ARDEB proje başvuru sistemine giriş yapıyorum. Araştırmacıları ekleyeceğim fakat onlarla ilgili çok detaylı sorular mevcut. Bir tanesi Türkiyede yaşayan yabancı danışman. onunla ilgili bile çok detay bilgiler örn; doktora diploması gün/ay/yıl olarak isteniyor ve diploma no'su soruluyor. Tüm bu bilgilerin girilmesi zorunlu mudur acaba? Eğer gerekli değilse hangi bilgileri girmem yeterli olacaktır? Şimdiden teşekkürler...[/quote]
Değerli Araştırmacı,
Formlarda yer alan zorunlu bilgi kutucuklarını doldurmadan sistem kişi eklemesini yapmayacaktır. Eğer bahsettiğiniz kutucuklar zorunlu ise maalesef doldurmanız gerekmektedir.
Saygılarımızla.[/quote]

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Peki proje ekibindeki her araştırmacı ve danışmanın imzalaması gereken onay sayfasının pdf halini, farklı şehirde bulunan danışmanıma tarayıp göndersem ve o da imzaladıktan sonra tarayıp bana gönderse biz de onun imzalı halinin üzerinden imzalarımızı atsak sorun olur mu?
brccn

Postby ARDEB » 14 Aug 2017, 09:56

brccn wrote:
ARDEB wrote:
brccn wrote:Merhaba,

3001 projesi için ARDEB proje başvuru sistemine giriş yapıyorum. Araştırmacıları ekleyeceğim fakat onlarla ilgili çok detaylı sorular mevcut. Bir tanesi Türkiyede yaşayan yabancı danışman. onunla ilgili bile çok detay bilgiler örn; doktora diploması gün/ay/yıl olarak isteniyor ve diploma no'su soruluyor. Tüm bu bilgilerin girilmesi zorunlu mudur acaba? Eğer gerekli değilse hangi bilgileri girmem yeterli olacaktır? Şimdiden teşekkürler...

Değerli Araştırmacı,
Saygılarımızla.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Peki proje ekibindeki her araştırmacı ve danışmanın imzalaması gereken onay sayfasının pdf halini, farklı şehirde bulunan danışmanıma tarayıp göndersem ve o da imzaladıktan sonra tarayıp bana gönderse biz de onun imzalı halinin üzerinden imzalarımızı atsak sorun olur mu?

Değerli Araştırmacı,
Tarayıp göndermenize gerek yok. Ekibinizde yer alan kişiler boş onay sayfasının çıktısını alıp kendilerinin imzalayacakları yerleri imzalayıp ayrı ayrı TÜBİTAK'a ulaştırabilirler.
Saygılarımızla.
ARDEB

Previous

Return to Araştırma Destek Programları Başkanlığı