Birden çok proje başvurusu

4004 - Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destek Programı ile ilgili sorularınız için

Birden çok proje başvurusu

Mesajgönderen Şafak ÇAM » 22 Ara 2015, 13:05

Sayın yetkili,

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar - Ge Birimi Projeler ekibi olarak Bilim ve Toplum Dairesi Müdürlüğünün 4004, 4005 ve 4007 kodlu programlarının üçüne de başvurmak istiyoruz. Acaba biz İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak aynı anda üç programa birden başvurabilir miyiz?

Bir diğer konu da 4004 kodlu programa başvuru yaparken yürütücü olacak kişinin muhakkak o alanda mı ( biyoloji, kimya, coğrafya vs gibi ) yüksek lisans yapması gerekiyor, yoksa herhangi bir alanda yüksek lisans yapması yeterli midir?
Şafak ÇAM

Konum: Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar - Ge Birimi Projeler Ekibi

Re: Birden çok proje başvurusu

Mesajgönderen BİTO » 22 Ara 2015, 13:50

Şafak ÇAM yazdı:Sayın yetkili,

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar - Ge Birimi Projeler ekibi olarak Bilim ve Toplum Dairesi Müdürlüğünün 4004, 4005 ve 4007 kodlu programlarının üçüne de başvurmak istiyoruz. Acaba biz İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak aynı anda üç programa birden başvurabilir miyiz?

Bir diğer konu da 4004 kodlu programa başvuru yaparken yürütücü olacak kişinin muhakkak o alanda mı ( biyoloji, kimya, coğrafya vs gibi ) yüksek lisans yapması gerekiyor, yoksa herhangi bir alanda yüksek lisans yapması yeterli midir?

Sayın İlgili,

Bir kişi 3 ayrı programa proje önerisi sunabilir. Kurum bazlı bir kısıtlama yoktur.

Yüksek lisansta alan şartı aranmaz. Ancak kişinin uzmanlığı ve deneyiminin proje ile uyumu değerlendirme sırasında göz önünde bulundurulabilir.

Saygılarımızla.
BİTO

Dön 4004 - Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destek Programı