Şirket yetkilisi imzaları hk.

Şirket yetkilisi imzaları hk.

Mesajgönderen ramcosnaki » 01 Nis 2014, 12:25

Merhaba,
Şirketimiz 1507 için başvuru hazırlamakta, lakin şirketimizde şirketi temsile 2 müdür müşterek imzası gerekiyor. prodis üzerinde şirket yetkilisi olarak sadece 1 kişiyi girebildim.imza sirkülerinde müşterek imza ile temsile yetkili olunduğu yazılı. Eğer tek kişi olarak sisteme girip müşterek imzalı belge gönderir isem, Prodis üzerindeki bilgi ile gönderdiğim evraklar bu konuda farklılık gösterecek.
Prodis üzerinden şirket yetkilisi olarak 2 kişi girmeli miyim?( denememe rağmen iki kişi giremiyorum) yoksa tek kişi ile giriş yapıp evrakları müşterek imzalı mı göndermeliyim?
Konu ile ilgili bilgi bulamadım.
Teşekkür ederim.
Saygılarımla,
ramcosnaki

Re: Şirket yetkilisi imzaları hk.

Mesajgönderen TEYDEB1507 » 10 Nis 2014, 10:30

ramcosnaki yazdı:Merhaba,
Şirketimiz 1507 için başvuru hazırlamakta, lakin şirketimizde şirketi temsile 2 müdür müşterek imzası gerekiyor. prodis üzerinde şirket yetkilisi olarak sadece 1 kişiyi girebildim.imza sirkülerinde müşterek imza ile temsile yetkili olunduğu yazılı. Eğer tek kişi olarak sisteme girip müşterek imzalı belge gönderir isem, Prodis üzerindeki bilgi ile gönderdiğim evraklar bu konuda farklılık gösterecek.
Prodis üzerinden şirket yetkilisi olarak 2 kişi girmeli miyim?( denememe rağmen iki kişi giremiyorum) yoksa tek kişi ile giriş yapıp evrakları müşterek imzalı mı göndermeliyim?
Konu ile ilgili bilgi bulamadım.
Teşekkür ederim.
Saygılarımla,

Merhaba,
Kuruluş Yetkilisi tek kişi olarak girilmektedir. Ancak resmi yazışmalarda, müşterek imza ile temsile yetkili ifadesi yer aldığı için ilgili kişilerin birlikte evrakları imzalaması gerekmektedir. Yani, PRODİS te Kuruluş yetkilisi tektir, evrakların imzalanması konusunda birden fazla imza gerektiği durumlarda ilgili kişiler mutlaka imzalamalıdır.
İyi çalışmalar dileriz.
TEYDEB1507

Dön 1507 - TÜBİTAK KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı