Teydeb 1507 hk.

Teydeb 1507 hk.

Mesajgönderen Dr.pekparlak » 21 Eki 2014, 11:25

Teydeb 1507 kapsamında

1- 1507 kapsamında bir firmanın projeye başvuru yapabilmesi için firmanın bir yıldır faaliyette olması gerekli midir?
2- Bir projede proje devam ederken ara çıktı olarak ortaya çıkan ara ürün için proje devam ederken satış yapılıp fatura kesilebilir mi?
3- Projeye ortaklı başvuru yapıldığında ürün satılırken hangi firma üzerinden fatura kesilmelidir?
Dr.pekparlak
 
Mesajlar: 1
Kayıt: 21 Eki 2014, 09:18

Re: Teydeb 1507 hk.

Mesajgönderen TEYDEB » 05 Oca 2015, 12:00

Sayın Yetkili,

Destek programına başvuru yapacak Kuruluşta bulunması gereken şartlarla ilgili ve belge/fatura düzenlenmesinde izlenecek esaslarla ilgili konularda, TEYDEB Mali Denetleme ve Sözleşmeler Müdürlüğünden (e-posta: mades.teydeb@tubitak.gov.tr) detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Saygılarımızla.
TEYDEB
 
Mesajlar: 81
Kayıt: 15 Nis 2013, 08:47

Re: Teydeb 1507 hk.

Mesajgönderen soner duran » 07 Oca 2015, 15:44

merhaba,
2014 teknogirişim firmasıyız. projemiz tamamlandıktan sonra seri imalata geçmek istiyoruz. ancak 1507 desteğinde makina yatırımını desteklemiyor sanırım. makine ve techizatcyatırımı için hangi destekten yararlanmalıyız acaba?
soner duran
 
Mesajlar: 1
Kayıt: 06 Oca 2015, 16:53

Re: Teydeb 1507 hk.

Mesajgönderen TEYDEB1507 » 27 Oca 2015, 12:34

Sayın Yetkili,

1507 - TÜBİTAK KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı 13. maddesi gereği proje Ar-Ge faaliyetleri ile ilintili olmayan üretime yönelik altyapı yatırımı ağırlıklı giderler desteklenmemektedir.

Saygılarımla.

TEYDEB 1507 Moderatör
TEYDEB1507
 
Mesajlar: 51
Kayıt: 28 Ağu 2013, 10:07


Dön 1507 - TÜBİTAK KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı



cron