Soru ve Öneriler

Sanayi Odaklı Lisans Bitirme Proje Yarışması hakkında

Postby Ilgın Hancıoğlu » 20 Apr 2016, 16:24

Ben "Sanayi Odaklı Lisans Bitirme Proje Yarışması"na katılmak isteyen bir mimarlık lisans son sınıf öğrencisiyim, bitirme projem oto sanayi bölgesi ancak projelerimizle ilgilenen bir danışman yok, yarışma ön şartlarında ise iki danışmanın rehberliği isteniyor. Danışmansız katılabilir miyim?
Ilgın Hancıoğlu

Re: Soru ve Öneriler

Postby bideb2241B » 22 Apr 2016, 14:37

Ilgın Hancıoğlu wrote:Ben "Sanayi Odaklı Lisans Bitirme Proje Yarışması"na katılmak isteyen bir mimarlık lisans son sınıf öğrencisiyim, bitirme projem oto sanayi bölgesi ancak projelerimizle ilgilenen bir danışman yok, yarışma ön şartlarında ise iki danışmanın rehberliği isteniyor. Danışmansız katılabilir miyim?

Merhaba,

Yarışmanın amacı, lisans öğrencilerinin akademiden ve sanayi sektöründen profesyonellerle çalışmasını teşvik etmek. Bu nedenle danışmanınız olması gerekiyor.

Başarılar dileriz.
bideb2241B

Re: Soru ve Öneriler

Postby bideb2238 » 25 May 2016, 14:30

mesutcinik wrote:2241b başvurusu için hazırlamamız gereken proje önerisi ve çalışma planı gibi belgelerin taslaklarını bulamadım. Hangi adreste bulabilirim acaba ?

Merhaba,

http://www.tubitak.gov.tr/tr/yarismalar ... u-formlari linkten başvuru belgeleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Başarılar dileriz.
bideb2238

Previous

Return to 2241/B Sanayi Odaklı Lisans Bitirme Projeleri Yarışması