Soru ve Öneriler

Soru ve Öneriler

Mesajgönderen BIDEB01 » 17 Haz 2013, 12:02

2237 Proje Eğitimi Etkinliklerini Destekleme Programı ile ilgili sorularınızı ve önerilerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
BIDEB01

Re: Soru ve Öneriler

Mesajgönderen zekaipehlivan » 14 Ağu 2013, 13:10

Merhabalar, TUBİTAK nihayet kendinden beklenen sorumluluğu yerine getirme çabası içerisine girdiğinin bir işareti olarak görüyorum. Bu forumlar farklı görüş açılarının gelişmesine olanak verecektir. Biraz zaman ayırmanın yayalarını kullananlar görecektir diye umut ediyorum. Bazı projelerin forumda tartışılması, projelerin olgunlaşmasına yardım edecektir. Amaca uygun kullanılmasını diler, selam ve saygılar sunarım.
Zekai Pehlivan
zekaipehlivan

Mesajgönderen Akdeniz-Chem » 14 Ağu 2013, 16:02

2237 Proje Eğitimi Etkinliklerini Destekleme Programı çok önemli bir ihtiyacı giderecektir. Ancak başvuru için "1001 proje yürütücülüğü/girişimi/ gibi bir şart sanırım biraz ağır olmuş, amaç teşvik etmekse başvuru süreçlerinde oluşturulan kriterleri makul seviyelere çekmek gerekir. Saygılarımla /Akdeniz
Akdeniz-Chem

Proje Eğitimi Desteği

Mesajgönderen alex_de_souza » 11 Mar 2014, 10:36

Farklı üniversitelerde farklı aralıklarla proje eğitimi adlı eğitimler düzenlenmekte ancak biz araştırmacılar hiçbir şekilde bu eğitimlerden haberdar edilmemekteyiz. Kulaktan kulağa duyarak eğitimlerin nerede ve ne zaman olacağını duymaktayız. Bu konuda bildiri maillerinin atılması bizler için çok faydalı olacaktır diye düşünmekteyiz
Saygılar
alex_de_souza

Mesajgönderen orhanuzun » 26 Mar 2014, 10:06

Yapılacak proje eğitimleri bu forumdan duyurulabilir. Ayrıca, TÜBİTAK'ın oldukça geniş e-posta arşivi var. Desteklenecek etkinliklerle ilgili duyurular TÜBİTAK tarafından yapılsa çok daha geniş kitlelere ulaşılmış olur.
orhanuzun

Mesajgönderen iyesilnacar » 07 Kas 2015, 00:11

Merhaba,
2237 programını koordinatör olarak yürüttüm. Tekrar başvuru yapmayı planlıyoruz. Önceki etkinliğin katılımcıları tc noları ile sisteme yüklendiği halde bu katılımcıların Kurumumuzdan herhangi bir proje alıp almadığı bizlere bildirilirse yaptığımız eğitimin performansını ölçebiliriz. Bu konuda yardımlarınızı beklerim.

Bu arada, 2237'nin genç akademisyenler için büyük bir teveccüh gördüğü bizlere çeşitli vesilelerle söylenmektedir. Ayrıca, 2237 programını üstlenen uzmanının da her türlü soruna pratik çözüm bulması takdire şayandır.

Saygılarımla.
iyesilnacar

Dön 2237 Proje Eğitimi Etkinliklerini Destekleme Programı