Danisman Ekleme

1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr. ile ilgili sorularınız için

Danisman Ekleme

Mesajgönderen bolukbasi » 26 Mar 2014, 10:15

Merhabalar. Sizlere 1001 programina sunmayi planladigim proje onerisine danisman eklemek ile bir soru yoneltmek istiyorum. Dahil etmeyi dusundugum danisman bir kamu kurumundan emekli ve kendisinin yuksek lisansi bulunuyor. Bir universitede de part time olarak ders veriyor. 1001 Programiyla ilgili "Kimler basvurabilir" sayfasinda "Herhangi bir kuruluşta çalışmayan emekliler, PTİ almamak şartıyla proje ekibinde araştırmacı veya danışman olarak görev alabilirler" diye belirtilmektedir. Ancak sistem uzerinde danisman eklenirken danisamnin doktorasi ile ilgili bir takim sorular sorulmaktadir. Bu kisimlari doldurmadan da danismanin projeye eklenemeyecegi izlenimize kapildim. Bu durumda danismani projeye eklemenin bir yolu bulunuyor mu diye sormak istedim. Ilginize tesekkur eder, saygilarimi sunarim. Tolga Bolukbasi
bolukbasi

Re: Danisman Ekleme

Mesajgönderen ARDEB04 » 26 Mar 2014, 15:09

bolukbasi yazdı:Merhabalar. Sizlere 1001 programina sunmayi planladigim proje onerisine danisman eklemek ile bir soru yoneltmek istiyorum. Dahil etmeyi dusundugum danisman bir kamu kurumundan emekli ve kendisinin yuksek lisansi bulunuyor. Bir universitede de part time olarak ders veriyor. 1001 Programiyla ilgili "Kimler basvurabilir" sayfasinda "Herhangi bir kuruluşta çalışmayan emekliler, PTİ almamak şartıyla proje ekibinde araştırmacı veya danışman olarak görev alabilirler" diye belirtilmektedir. Ancak sistem uzerinde danisman eklenirken danisamnin doktorasi ile ilgili bir takim sorular sorulmaktadir. Bu kisimlari doldurmadan da danismanin projeye eklenemeyecegi izlenimize kapildim. Bu durumda danismani projeye eklemenin bir yolu bulunuyor mu diye sormak istedim. Ilginize tesekkur eder, saygilarimi sunarim. Tolga Bolukbasi

Değerli Araştırmacı,
Bahsettiğiniz emekli danışman kamu kurumundan emekli olduğu için doktora şartı aranmamaktadır. Doktora bilgileri isteyen kısmı doldurmadan başvurunuza devam ediniz. Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız, Bilişimden destek alabilirsiniz.

Saygılarımızla.
ARDEB04

Dön 1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr.