anket hizmet alımı

1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr. ile ilgili sorularınız için

anket hizmet alımı

Mesajgönderen cdolekoglu » 26 Mar 2014, 10:29

Daha önceki projelerde anket yapımında çeşitli ödemeler bodrosu ile öğrencilerden yararlanıp onlara ödeme yapabiliyorduk ve proje bütçesine de brüt anket başına bir limit yazıyorduk. Bütçe gerekçesi formunun başında hizmet alımları için de proforma fatura gereklidir ibaresi var. Telefonla görüştüğüm bir TUBİATK görevlisi emin olmadığını belirtti bu konudan. Ben yine bu projemde öğremcilerden yararlanmak istiyorum çünkü farklı illerde yapacağım anket için her ilde uygun anket firması bulmam olanaksız.
İkinci sorum eğer proforma fatura gerekli ise mutlaka bulunduğum ildeki bir firmadan almam yeterli olacakmıdır?
Teşekkürler
cdolekoglu

Re: anket hizmet alımı

Mesajgönderen ARDEB04 » 26 Mar 2014, 15:06

cdolekoglu yazdı:Daha önceki projelerde anket yapımında çeşitli ödemeler bodrosu ile öğrencilerden yararlanıp onlara ödeme yapabiliyorduk ve proje bütçesine de brüt anket başına bir limit yazıyorduk. Bütçe gerekçesi formunun başında hizmet alımları için de proforma fatura gereklidir ibaresi var. Telefonla görüştüğüm bir TUBİATK görevlisi emin olmadığını belirtti bu konudan. Ben yine bu projemde öğremcilerden yararlanmak istiyorum çünkü farklı illerde yapacağım anket için her ilde uygun anket firması bulmam olanaksız.
İkinci sorum eğer proforma fatura gerekli ise mutlaka bulunduğum ildeki bir firmadan almam yeterli olacakmıdır?
Teşekkürler

Değerli Araştırmacı,
Bahseetiğiniz bu işlem için proforma eklemenize gerek yoktur. Daha önce yaptığınız şekilde yapabilirsiniz.

Saygılarımızla.
ARDEB04

Dön 1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr.