Feragat, Etik Kurul Onay Belgesi, Yasal/Özel İzin Belgesi

1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr. ile ilgili sorularınız için

Feragat, Etik Kurul Onay Belgesi, Yasal/Özel İzin Belgesi

Mesajgönderen tozgur » 25 Ağu 2014, 10:30

Değerli Arkadaşlar,

1001 nolu Proje desteğine başvuru yapmayı planlıyorum, içerik olarak bir yazılım olduğu için, ilk defa başvurulduğu ve sadece(kendim) bir proje yürütücüsünden oluştuğu için Feragat Formunda ifade edildiği gibi konular söz konusu değil, ayrıca ne Etik Kurulu onay belgesi ve Yasal/Özel İzin Belgesi bence düzenlemem gerekiyor fakat bu benim yorumum, konuyla ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılar,
tozgur

Re: Feragat, Etik Kurul Onay Belgesi, Yasal/Özel İzin Belges

Mesajgönderen ARDEB » 04 Eyl 2014, 12:02

tozgur yazdı:Değerli Arkadaşlar,

1001 nolu Proje desteğine başvuru yapmayı planlıyorum, içerik olarak bir yazılım olduğu için, ilk defa başvurulduğu ve sadece(kendim) bir proje yürütücüsünden oluştuğu için Feragat Formunda ifade edildiği gibi konular söz konusu değil, ayrıca ne Etik Kurulu onay belgesi ve Yasal/Özel İzin Belgesi bence düzenlemem gerekiyor fakat bu benim yorumum, konuyla ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılar,

Değerli Araştırmacı,

Feragat Formu hakkında söyledikleriniz doğrudur. Projeniz için bu formun gönderilmesi gerekmemektedir.

Etik Kurul Onay Belgesi ve Yasal/Özel İzin Belgesi gerektiren ve Kurumumuza gelen önerilerde en sık karşılaşılan durumlar ile ilgili bilgiye aşağıdaki linklerde yer alan bilgi notlarından ulaşabilirsiniz. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan hususları danışmak için ARDEB'teki yetkili arkadaşlarla telefon yoluyla iletişime geçmelisiniz.

http://tubitak.gov.tr/sites/default/fil ... _07_13.pdf
http://tubitak.gov.tr/sites/default/fil ... _07_13.pdf

Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr.