E-Devlet Üzerinden Alınan Öğrenci Belgeleri

1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr. ile ilgili sorularınız için

E-Devlet Üzerinden Alınan Öğrenci Belgeleri

Mesajgönderen ekrem61 » 17 Eyl 2014, 14:42

Merhaba, bursiyer olarak görev aldığım projede, bursiyer ücretimi alabilmem için istenilen belgelerden öğrenci belgemi e-devlet üzerinden aldım. Fakat üniversitem bu yolla aldığım öğrenci belgesini kabul etmiyor. Öğrenim gördüğüm üniversite il dışında olduğu için benim açımdan her ay bu belgeyi vermek sorun teşkil ediyor. Devletin resmi sitesi (e-Devlet) üzerindenaldığım belge neden kabul edilmiyor? Teşekkürler.
ekrem61

Re: E-Devlet Üzerinden Alınan Öğrenci Belgeleri

Mesajgönderen ARDEB » 17 Eyl 2014, 16:43

ekrem61 yazdı:Merhaba, bursiyer olarak görev aldığım projede, bursiyer ücretimi alabilmem için istenilen belgelerden öğrenci belgemi e-devlet üzerinden aldım. Fakat üniversitem bu yolla aldığım öğrenci belgesini kabul etmiyor. Öğrenim gördüğüm üniversite il dışında olduğu için benim açımdan her ay bu belgeyi vermek sorun teşkil ediyor. Devletin resmi sitesi (e-Devlet) üzerindenaldığım belge neden kabul edilmiyor? Teşekkürler.

Değerli Araştırmacı,
Üniversitenizle aranızdaki bir durumdan bahsediyorsunuz. Bu konuda yapabilecğeimiz birşey bulunmuyor.
Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr.