Öğretim Görevlileri

1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr. ile ilgili sorularınız için

Öğretim Görevlileri

Mesajgönderen asiyey » 26 Oca 2015, 08:19

Merhaba,

Üniversitede çalışan sosyal bilimler alanında akademik çalışmalarda uzmanlaşmış, proje fikrinin de sahibi öğretim görevlisi bir kişiye ARDEB projelerinde uygun bir personel tanımı oluşturamıyorum. Yardımcı eleman statüsü teknik bir personel olmadığı için uygun olmadı. Bu konuda önerinizi öğrenebilir miyim ?

İkinci sonum; araç kiralama için destek alabiliyoruz ulaşım aktarmaların da "taksi ödemeleri" de gider kapsamına alınıyor mu ?

Desteğiniz için teşekkür ederim.
asiyey

Re: Öğretim Görevlileri

Mesajgönderen ARDEB » 26 Oca 2015, 10:26

asiyey yazdı:Merhaba,
Üniversitede çalışan sosyal bilimler alanında akademik çalışmalarda uzmanlaşmış, proje fikrinin de sahibi öğretim görevlisi bir kişiye ARDEB projelerinde uygun bir personel tanımı oluşturamıyorum. Yardımcı eleman statüsü teknik bir personel olmadığı için uygun olmadı. Bu konuda önerinizi öğrenebilir miyim ?
İkinci sonum; araç kiralama için destek alabiliyoruz ulaşım aktarmaların da "taksi ödemeleri" de gider kapsamına alınıyor mu ?
Desteğiniz için teşekkür ederim.

Değerli Araştırmacı,
1. Doktorasını almamış ise ve öğrenci ise 1001 projesi kapsamında yalnızca bursiyer olabilir. Öğrenci değilse, doktorasını almadan çalışamaz. Maaşlı çalışan olduğu için yardımcı personel de olamaz.
2. Taksi ödemeleri gider kapsamında değildir.
Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr.