1001 ve Yurtdışı Araştırma

1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr. ile ilgili sorularınız için

1001 ve Yurtdışı Araştırma

Mesajgönderen ces » 16 Şub 2015, 13:07

İyi çalışmalar,
Projemiz onlaylandığı takdirde Tübitak 1001 projesinde bursiyer olarak görev alacağım. Süresi 2 yıl. Bu süre içerisinde de 6 ay Araştırma amaçlı yurtdışına çıkmak istiyorum Tübitak 2214-A - Yurt Dışı Doktora Sırası Araştırma Burs Programı kapsamında veya diğer burslarla. Bu süre içerisinde Tübitak'ı bilgilendirip projeden burs almamak koşulu ile yurtdışına çıkabilir miyim? Bu proje bu konuda beni engeller mi? Ya da proje içerisinde de gerekli bilgi verilerek herhangi bir destek söz konusu olabilir mi? Bu konularda yardımcı olabilir misiniz?
ces

Re: 1001 ve Yurtdışı Araştırma

Mesajgönderen ARDEB » 18 Şub 2015, 15:15

ces yazdı:İyi çalışmalar,
Projemiz onlaylandığı takdirde Tübitak 1001 projesinde bursiyer olarak görev alacağım. Süresi 2 yıl. Bu süre içerisinde de 6 ay Araştırma amaçlı yurtdışına çıkmak istiyorum Tübitak 2214-A - Yurt Dışı Doktora Sırası Araştırma Burs Programı kapsamında veya diğer burslarla. Bu süre içerisinde Tübitak'ı bilgilendirip projeden burs almamak koşulu ile yurtdışına çıkabilir miyim? Bu proje bu konuda beni engeller mi? Ya da proje içerisinde de gerekli bilgi verilerek herhangi bir destek söz konusu olabilir mi? Bu konularda yardımcı olabilir misiniz?

Değerli Araştırmacı,
Yurtdışında bulunduğunuz süre içerisinde proje ekibinde yer alamazsınız. Dolayısıyla burs alamazsınız. Döndüğünüzde tekrar proje yürütücüsünün onayı ile projeye dahil olabilirsiniz.
Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr.