Kongre katılım

1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr. ile ilgili sorularınız için

Kongre katılım

Mesajgönderen cenkaral » 27 Oca 2016, 17:01

Sayın Yetkili, devam etmekte olan 1001 projem için en az biri bildiri ile olmak şartı ile 2 adet uluslararası kongreye katılım için destek talep etmiştim ve projem kabul edildiğinde 5000 TL+5000 TL olacak şekilde iki kongre katılımım için bütçe onaylandı. Bu kongreler için
1- önceden TÜBİTAK' dan katılım için izin almam gerekiyor mu? Gerekli ise talep oluşturduğumda hamgi evrakları eklemem gerekir?
2- Başvurumda en az biri bildirili olarak belirmiştim, bu durumda gideceğim ilk kongrede sadece dinleyici olarak katılabilirmiyim.

Teşekkürler.
cenkaral

Re: Kongre katılım

Mesajgönderen ARDEB » 28 Oca 2016, 13:31

cenkaral yazdı:Sayın Yetkili, devam etmekte olan 1001 projem için en az biri bildiri ile olmak şartı ile 2 adet uluslararası kongreye katılım için destek talep etmiştim ve projem kabul edildiğinde 5000 TL+5000 TL olacak şekilde iki kongre katılımım için bütçe onaylandı. Bu kongreler için
1- önceden TÜBİTAK' dan katılım için izin almam gerekiyor mu? Gerekli ise talep oluşturduğumda hamgi evrakları eklemem gerekir?
2- Başvurumda en az biri bildirili olarak belirmiştim, bu durumda gideceğim ilk kongrede sadece dinleyici olarak katılabilirmiyim.

Teşekkürler.

Değerli Araştırmacı,
1.Evet, bildiri davet mektubu, katılımcı bilgileri, yer, zaman vb bilgiler sunulmalıdır.
2.Dinleyici olarak katılım sağlanabilir, ancak toplantı proje konusu ile ilgili olmalıdır.
Her ikisi için de PTS'den mutlaka talep yapılması gerekmektedir.
Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr.