Öğretim görevlisi hangi pozisyonda görev alabilir?

1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr. ile ilgili sorularınız için

Öğretim görevlisi hangi pozisyonda görev alabilir?

Mesajgönderen Eylin » 26 Tem 2016, 13:11

Sayın İlgili

1001 programı çerçevesinde bir proje teklif etmeyi düşünüyoruz. Proje ekibimizde yer almasını istediğimiz "bir üniversitede çalışan ve doktora yapmakta olan Öğretim Görevlisi kadrosunda" bir kişi bulunuyor. Bu kişiyi projede hangi pozisyonda görevlendirmek mümkündür? Araştırmacı doktora derecesine sahip olmalı ise bursiyer ya da yardımcı personel olabilir mi? 1001 ile ilgili açıklamalarda ve forumda aradığım bilgiyi bulamadığım için buradan yazmak istedim.

Bilgi verirseniz çok sevinirim.

İyi çalışmalar
Eylin

Re: Öğretim görevlisi hangi pozisyonda görev alabilir?

Mesajgönderen ARDEB » 27 Tem 2016, 17:17

Eylin yazdı:Sayın İlgili

1001 programı çerçevesinde bir proje teklif etmeyi düşünüyoruz. Proje ekibimizde yer almasını istediğimiz "bir üniversitede çalışan ve doktora yapmakta olan Öğretim Görevlisi kadrosunda" bir kişi bulunuyor. Bu kişiyi projede hangi pozisyonda görevlendirmek mümkündür? Araştırmacı doktora derecesine sahip olmalı ise bursiyer ya da yardımcı personel olabilir mi? 1001 ile ilgili açıklamalarda ve forumda aradığım bilgiyi bulamadığım için buradan yazmak istedim.

Bilgi verirseniz çok sevinirim.

İyi çalışmalar

Değerli Araştırmacı,
Bursiyer olabilir.
Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr.