Proje Yürütücüsü Şartları

1002 - Hızlı Destek Programı hakkındaki sorularınız için

Proje Yürütücüsü Şartları

Mesajgönderen mhmtmt » 25 Kas 2014, 10:16

Sn. İlgili

Doktorasını yapmakta olan, ancak başka üniversitenin araştırma görevlisi/öğretim görevlisi kadrosunda görev yapan birisi 1002 projesinde yürütücü olabilir mi?

Teşekkür ederim.
mhmtmt

Re: Proje Yürütücüsü Şartları

Mesajgönderen ARDEB » 03 Ara 2014, 16:56

mhmtmt yazdı:Sn. İlgili

Doktorasını yapmakta olan, ancak başka üniversitenin araştırma görevlisi/öğretim görevlisi kadrosunda görev yapan birisi 1002 projesinde yürütücü olabilir mi?

Teşekkür ederim.

Değerli Araştırmacı,
Başvurabilir, ancak başvuran üniversite olarak kendi üniversitesini yazmalıdır. Bir kişi, farklı bir üniveristede yürüyen projenin yürütücüsü olamaz.
Saygılarımızla.
ARDEB

Mesajgönderen mhmtmt » 07 Oca 2015, 12:25

ARDEB yazdı:

Teşekkür ederim.

Değerli Araştırmacı,
Başvurabilir, ancak başvuran üniversite olarak kendi üniversitesini yazmalıdır. Bir kişi, farklı bir üniveristede yürüyen projenin yürütücüsü olamaz.
Saygılarımızla.

Cevabınız için teşekkür ederim. Ancak bizim için muğlakta kalan bir kısmı net olarak anlamak istiyoruz.
Şahıs A üniversitesinde doktora yapıyor; B üniversitesinde ise araştırma görevlisidir. Başvuran üniversite hangisi olmalıdır?
mhmtmt

Mesajgönderen ARDEB » 07 Oca 2015, 13:09

mhmtmt yazdı:
ARDEB yazdı:

Teşekkür ederim.

Değerli Araştırmacı,
Saygılarımızla.

Cevabınız için teşekkür ederim. Ancak bizim için muğlakta kalan bir kısmı net olarak anlamak istiyoruz.
Şahıs A üniversitesinde doktora yapıyor; B üniversitesinde ise araştırma görevlisidir. Başvuran üniversite hangisi olmalıdır?

Değerli Araştırmacı,
Hangi üniversitede kadrolu olarak maaş alıyorsa, o üniversite olmalıdır. Örneğinizde B üniversitesidir.
Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 1002 - Hızlı Destek Programı