emekli öğretim üyelerinin kurum/kuruluş yetkilisi?

1002 - Hızlı Destek Programı hakkındaki sorularınız için

emekli öğretim üyelerinin kurum/kuruluş yetkilisi?

Mesajgönderen hakanaslan » 28 Oca 2015, 14:19

Merhaba

Ankara Üniversitesi kimya bölümünde araştırma görevlisiyim ve doktorama devam ediyorum. Hocam 2012 yılında emekli oldu. 1002 projesine başvurdum ve projede hocamı araştırmacı olarak gösterdim. Başvuruyu tamamladım. Başvuru formu çıktısında emekli olan hocamın kurum/kuruluş yetkilisi kısmını kimin yada daha doğrusu hangi kurumun yetkilisinin imzası olması gerekir? İmzayı SGK yetkilisinin mi imzalaması gerekir? Yoksa emekli olduğu Ankara Üniversitesinin yetkilisi mi imzalamalıdır?
hakanaslan

Re: emekli öğretim üyelerinin kurum/kuruluş yetkilisi?

Mesajgönderen ARDEB » 29 Oca 2015, 15:51

hakanaslan yazdı:Merhaba

Ankara Üniversitesi kimya bölümünde araştırma görevlisiyim ve doktorama devam ediyorum. Hocam 2012 yılında emekli oldu. 1002 projesine başvurdum ve projede hocamı araştırmacı olarak gösterdim. Başvuruyu tamamladım. Başvuru formu çıktısında emekli olan hocamın kurum/kuruluş yetkilisi kısmını kimin yada daha doğrusu hangi kurumun yetkilisinin imzası olması gerekir? İmzayı SGK yetkilisinin mi imzalaması gerekir? Yoksa emekli olduğu Ankara Üniversitesinin yetkilisi mi imzalamalıdır?

Değerli Araştırmacı,
Kişi emekli ise kurum/kuruluş yetkilisi yoktur. O sayfayı imzalatmasına gerek yoktur.
Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 1002 - Hızlı Destek Programı