Proforma fatura

1002 - Hızlı Destek Programı hakkındaki sorularınız için

Proforma fatura

Mesajgönderen sedatcelik » 01 Tem 2015, 14:55

Merhaba,
Doktora tezimi 1002 projesi kapsamında yapmak istiyorum. Aşağıdaki konularda kararsız kaldım cevaplandırırsanız sevinirim.

1-Proje alınacak malzemeler veya danışmanlık hizmet için v.s hazırlanacak olan proforma fatura kimin adına kesilir? yürütücü adına mı proje konusu adına mı? TÜBİTAK veya Üniversite adına mı?
2-Ayrıca doktora tezimi hazırladığım üniversite adına mı yoksa kadromun bulunduğu üniversite adına mı başvuru yapacağım
3-TÜBİTAK'ın örnek taslak proforma faturası var mı?

Teşekkürler
sedatcelik

Re: Proforma fatura

Mesajgönderen ARDEB » 01 Tem 2015, 16:37

sedatcelik yazdı:Merhaba,
Doktora tezimi 1002 projesi kapsamında yapmak istiyorum. Aşağıdaki konularda kararsız kaldım cevaplandırırsanız sevinirim.

1-Proje alınacak malzemeler veya danışmanlık hizmet için v.s hazırlanacak olan proforma fatura kimin adına kesilir? yürütücü adına mı proje konusu adına mı? TÜBİTAK veya Üniversite adına mı?
2-Ayrıca doktora tezimi hazırladığım üniversite adına mı yoksa kadromun bulunduğu üniversite adına mı başvuru yapacağım
3-TÜBİTAK'ın örnek taslak proforma faturası var mı?

Teşekkürler

Değerli Araştırmacı,
1. Farketmez.
2. Üniversite adına başvuru yapılmamaktadır. Başvurularımız bireyseldir. Kurum/Kuruluş Yetkilisi imzası için, çalıştığınız üniversiteyi yazabilirsiniz.
3. Böyle bir format yoktur. Proforma yerine web sayfası çıktıları da geçerli olmaktadır.
Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 1002 - Hızlı Destek Programı