YARDIMCI PERSONEL SEÇİMİ

1002 - Hızlı Destek Programı hakkındaki sorularınız için

YARDIMCI PERSONEL SEÇİMİ

Mesajgönderen halil şenol » 09 Oca 2017, 15:02

merhaba. Ben hızlı destek programı yazıyorum. Fakat proje ekibinde ;araştırmacı, bursiyer ve yürütücünün eş zamanlı çalışmaları yeterli olmamaktadır.Yani belirli sürelerde aynı anda en az 4 kişinin çalışma yapması gerekmektedir. Bunun için belirli bir ücret karşılığında kamuda çalışan bir öğretmeni deneyler için bize yardımcı olması amacıyla yardımcı personel olarak yazabilirmiyim? Bu yardımcı personelin proje konusu ile ilgili alanında uzman olması yada bu konu hakkında belgelendirmek kaydıyla bilgi sahibi olması gereklimidir? Yoksa ben deneylerde bize yardımcı olması amacıyla belirli bir ücret karşılığında herhangi bir kamudan öğretmen yazabilirmiyim? şimdiden ilginize teşekkür ederim.
halil şenol

Re: YARDIMCI PERSONEL SEÇİMİ

Mesajgönderen ARDEB » 09 Oca 2017, 17:07

halil şenol yazdı:merhaba. Ben hızlı destek programı yazıyorum. Fakat proje ekibinde ;araştırmacı, bursiyer ve yürütücünün eş zamanlı çalışmaları yeterli olmamaktadır.Yani belirli sürelerde aynı anda en az 4 kişinin çalışma yapması gerekmektedir. Bunun için belirli bir ücret karşılığında kamuda çalışan bir öğretmeni deneyler için bize yardımcı olması amacıyla yardımcı personel olarak yazabilirmiyim? Bu yardımcı personelin proje konusu ile ilgili alanında uzman olması yada bu konu hakkında belgelendirmek kaydıyla bilgi sahibi olması gerekli midir? Yoksa ben deneylerde bize yardımcı olması amacıyla belirli bir ücret karşılığında herhangi bir kamudan öğretmen yazabilir miyim? şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Değerli Araştırmacı,
Yazabilirsiniz.
Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 1002 - Hızlı Destek Programı