1512'den geri Çekilen Başvuruyu Tekrarlama

1005 - Ulusal Yeni Fikirler ve Ürünler Araştırma Destek Pr. hakkındaki sorularınız için

1512'den geri Çekilen Başvuruyu Tekrarlama

Mesajgönderen denizelif » 29 Oca 2014, 16:27

Geçen dönm 1512 fonuna başvuru yapmış ve ilk aşamayı geçmiştim. Ancak ikinci aşamaya (iş programı hazırlama) başvuru yapmadım. Aynı projeyi 10052e göndermek istiyorum. Tübitak'ın, "Aynı proje önerisi ile daha önce TÜBİTAK’a başvuru yapıldı ve desteklenmesi uygun bulunmadı ise Proje Önerisi Değişiklik Bildirim Formu’nun doldurularak hem elektronik hem de basılı kopya olarak gönderilmesi ve formun panel raporunda belirtilen değişiklik ve düzeltmeleri içermesi gerekir" şartı benim için geçeri değildir değil mi? Yapmam gereken ekstr bir durum varmıdır?
denizelif

Re: 1512'den geri Çekilen Başvuruyu Tekrarlama

Mesajgönderen ARDEB04 » 31 Oca 2014, 13:06

denizelif yazdı:Geçen dönm 1512 fonuna başvuru yapmış ve ilk aşamayı geçmiştim. Ancak ikinci aşamaya (iş programı hazırlama) başvuru yapmadım. Aynı projeyi 10052e göndermek istiyorum. Tübitak'ın, "Aynı proje önerisi ile daha önce TÜBİTAK’a başvuru yapıldı ve desteklenmesi uygun bulunmadı ise Proje Önerisi Değişiklik Bildirim Formu’nun doldurularak hem elektronik hem de basılı kopya olarak gönderilmesi ve formun panel raporunda belirtilen değişiklik ve düzeltmeleri içermesi gerekir" şartı benim için geçeri değildir değil mi? Yapmam gereken ekstr bir durum varmıdır?

Değerli Araştırmacı,
Proje Önerisi Değişiklik Bildirim Formu ARDEB projeleri için talep edilen bir formdur. Sizin için geçerli değildir.

Saygılarımızla.
ARDEB04

Dön 1005 - Ulusal Yeni Fikirler ve Ürünler Araştırma Destek Pr.