Yurt Dışı Danışman Ekleme

1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr. ile ilgili sorularınız için

Yurt Dışı Danışman Ekleme

Mesajgönderen akadir » 09 Ağu 2015, 02:45

Merhaba;

Hazırlamakta olduğum 1001 projeme yurt dışı danışnam eklemek istiyorum. Bunun için iki sorum olacak.

1) TUBİTAK internet sayfasında "Yurt dışı araştırmacı bilgi formu" adı altında bir form var. Fakat danışman için böyle bir form yok. Danışman içinde aynı form başlığı değiştirilerek doldurulmalı mı? yoksa danışman için böyle bir forma gerek yok mu?

2) Yurt dışı danışmanın projeye katılmak istediğine dair mektubu nasıl olmalı? Mesela ".......adlı projeye danışman olarak katılmak istiyorum" yazarsa yeterli olur mu?

Teşekkürler
akadir

Re: Yurt Dışı Danışman Ekleme

Mesajgönderen ARDEB » 17 Ağu 2015, 09:57

akadir yazdı:Merhaba;

Hazırlamakta olduğum 1001 projeme yurt dışı danışnam eklemek istiyorum. Bunun için iki sorum olacak.

1) TUBİTAK internet sayfasında "Yurt dışı araştırmacı bilgi formu" adı altında bir form var. Fakat danışman için böyle bir form yok. Danışman içinde aynı form başlığı değiştirilerek doldurulmalı mı? yoksa danışman için böyle bir forma gerek yok mu?

2) Yurt dışı danışmanın projeye katılmak istediğine dair mektubu nasıl olmalı? Mesela ".......adlı projeye danışman olarak katılmak istiyorum" yazarsa yeterli olur mu?

Teşekkürler

Değerli Araştırmacı,
1.Yurt dışı danışman için özgeçmiş yeterlidir. Ayrıca bir forma gerek yoktur.
2.Önceden belirlenmiş bir formatı yoktur. Projenin başlığı ve yürütücüsünün belirtilmiş olması önemlidir.
Saygılarımızla.
ARDEB

Mesajgönderen denizefe » 04 Şub 2016, 09:46

Merhaba, Yurt dışı danışmanın özgeçmişi Türkçe mi olmalı, İngilizce olabilir mi?
denizefe

Mesajgönderen ARDEB » 09 Şub 2016, 11:58

denizefe yazdı:Merhaba, Yurt dışı danışmanın özgeçmişi Türkçe mi olmalı, İngilizce olabilir mi?

Değerli Araştırmacı,
Bu konuda bir sınırlama bulunmamaktadır.
Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Dest. Pr.