Konaklama

4004 - Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destek Programı ile ilgili sorularınız için

Konaklama

Mesajgönderen elif çimenoğlu » 30 Eki 2013, 16:56

Ayrıntılı Bütçe Tablosunda Konaklamalı etkinlikler için ayrılacak bütçe bilgileri hangi tabloya eklenmelidir? Proforma yerine proje başvuru dosyasına teklif mektubu eklenebilirmi?
Teşekkürler
elif çimenoğlu

Re: Konaklama

Mesajgönderen BİTO03 » 30 Eki 2013, 17:32

elif çimenoğlu yazdı:Ayrıntılı Bütçe Tablosunda Konaklamalı etkinlikler için ayrılacak bütçe bilgileri hangi tabloya eklenmelidir? Proforma yerine proje başvuru dosyasına teklif mektubu eklenebilirmi?
Teşekkürler

Değerli Elif Hanım,

Konaklama ile ilgili bütçe talebi hizmet alımı kısmında belirtilmelidir.
İmzalı kaşeli olması şartıyla teklif mektubu kabul edilmektedir.

Saygılarımızla.
BİTO03

konaklama

Mesajgönderen nureda » 08 Kas 2013, 13:21

Merhabalar daha onceki cagrilarda bir kisi icin maximum fiyat verilirdi bu yil kisi basi konaklama ucreti en fazla ne olacak otellerden fiyat alirken zorlaniyoruz
nureda

Re: konaklama

Mesajgönderen BİTO » 08 Kas 2013, 14:20

nureda yazdı:Merhabalar daha onceki cagrilarda bir kisi icin maximum fiyat verilirdi bu yil kisi basi konaklama ucreti en fazla ne olacak otellerden fiyat alirken zorlaniyoruz

Sayın İlgili,

Lütfen başvuru belgelerini doldurmadan önce Çağrı Metni ve İdari ve Mali Esaslar'ı okuyunuz. Sorunuzun yanıtı zaten bu belgelerde belirtilmiştir. Bir kişinin günlük konaklama ücreti üst sınırı 50 TL'dir.

Yeni başlık açmadan ve sorunuzu yöneltmeden önce forumdaki diğer sorulara verilen cevapları da kontrol etmenizi öneririz.

İyi çalışmalar.
BİTO

Mesajgönderen pınarayşe » 20 Oca 2018, 01:20

İyi çalışmalar

Bütün forumu ve açıklama belgelerini aradım yine de ikinci kez soruyorsam özür dilerim. Konaklama ve yemek teklif mektubunu nereye ekleyeceğim? Gerçekten bulamadım :oops: lütfen cevap verin.

Teşekkür Ederim
pınarayşe

Mesajgönderen BİTO » 22 Oca 2018, 19:25

pınarayşe yazdı:İyi çalışmalar

Bütün forumu ve açıklama belgelerini aradım yine de ikinci kez soruyorsam özür dilerim. Konaklama ve yemek teklif mektubunu nereye ekleyeceğim? Gerçekten bulamadım :oops: lütfen cevap verin.

Teşekkür Ederim

Sayin Ilgili,

Konaklama ve iaseye yonelik proformalari eklemeniz sart degildir. Mekan ile ilgili bilgileri etkinlik programinda ve proje oneri formunda aciklamaniz beklenebilir.

Saygilarimizla.
BİTO

Dön 4004 - Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destek Programı