proje başvurusu

1002 - Hızlı Destek Programı hakkındaki sorularınız için

proje başvurusu

Mesajgönderen carena » 20 Ağu 2014, 15:08

doktora tezim için hızlı destek projesine başvurmak istiyorum.
1) doktora öğrencisiyim aynı zamanda bir kamu kuruluşunda devlet memuruyum, projede araştırmacı olarak görünebilir miyim.
2) diğer bir sorumda canlı deney hayvanı taleplerini ihtiyaç olarak nerede belirtmem gerekiyor, başvuru evrakları içerisinde yer alan ihtiyaç ve malzeme bölümünde deney hayvanı ücretini gider olarak belirtebileceğim bir alan göremedim.

teşekkürler...
carena

Re: proje başvurusu

Mesajgönderen ARDEB01 » 21 Ağu 2014, 17:12

carena yazdı:doktora tezim için hızlı destek projesine başvurmak istiyorum.
1) doktora öğrencisiyim aynı zamanda bir kamu kuruluşunda devlet memuruyum, projede araştırmacı olarak görünebilir miyim.
2) diğer bir sorumda canlı deney hayvanı taleplerini ihtiyaç olarak nerede belirtmem gerekiyor, başvuru evrakları içerisinde yer alan ihtiyaç ve malzeme bölümünde deney hayvanı ücretini gider olarak belirtebileceğim bir alan göremedim.

teşekkürler...

Değerli araştırmacı,
1. Araştırmacıların; üniversitelerde, kamu kuruluşlarında veya özel kuruluşlarda çalışıyor olmaları,

•Üniversite/Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli olmaları durumunda doktora/sanatta yeterlik/tıpta uzmanlık derecesine sahip olmaları veya doktora/sanatta yeterlik/tıpta uzmanlık öğrenimine devam ediyor olmaları,
•Kamu kuruluşları veya özel kuruluşlarda çalışmaları durumunda, en az dört yıllık üniversite lisans eğitimi almış olmaları gerekmektedir.

2. Canlı hayvan alım ve bakım giderlerini sarf malzemesi faslına yazabilirsiniz.

Saygılarımızla
ARDEB01

Mesajgönderen carena » 22 Ağu 2014, 13:09

hızlı destek projesi için canlı hayvan gider ve masraflarını sarf malzeme listesinde gösterebileceğim belirtilmiş fakat formlar bölümünde bütçe dağılım tablosu adı altında bir form var bu bölümdeki canlı hayvan giderleri bölümünüde doldurmamız gerekiyor mu teşekkürler...
carena

Mesajgönderen ARDEB » 22 Ağu 2014, 16:16

carena yazdı:hızlı destek projesi için canlı hayvan gider ve masraflarını sarf malzeme listesinde gösterebileceğim belirtilmiş fakat formlar bölümünde bütçe dağılım tablosu adı altında bir form var bu bölümdeki canlı hayvan giderleri bölümünüde doldurmamız gerekiyor mu teşekkürler...

Değerli Araştırmacı,
"EK-2 Bütçe ve Gerekçesi" formunda ilgili yeri doldurmalısınız.
Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 1002 - Hızlı Destek Programı