Formlar

1003 - Öncelikli Alanlar Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı ve çağrıları hakkındaki sorularınız için

Formlar

Mesajgönderen ARDEB » 18 Haz 2013, 12:55

1003 Programı ile ilgili İzleme, Değerlendirme Formları ve Mali Formlar hakkında soracağınız tüm sorular ve görüşleriniz için bu başlığı kullanabilirsiniz.
ARDEB

Re: Formlar

Mesajgönderen chaslak » 10 Eyl 2013, 16:53

merhaba,

Proje kapsamında burs alacak olan yüksek lisans öğrencileri için TÜBİTAK hangi belgeleri istemektedir?

iyi çalışmalar.
chaslak

Mesajgönderen ARDEB » 11 Eyl 2013, 01:14

chaslak yazdı:merhaba,

Proje kapsamında burs alacak olan yüksek lisans öğrencileri için TÜBİTAK hangi belgeleri istemektedir?

iyi çalışmalar.

Değerli Araştırmacı,
Proje kapsamında verilen burslar için herhangi bir belge istenmemektedir. Bursiyerlik statüsünün devamı için şartlara uygunluk hususunda tüm yetki ve sorumluluk Proje Yürütücüsü'nündür.
Saygılarımızla.
ARDEB

Mesajgönderen myusuftanrikulu » 10 Tem 2014, 12:44

Merhabalar,

Daha önce reddedilen bir projem ile tekrar başvuruda bulunacağım. ilk projede araştırmacı olan ancak fikir sahibi olmadığını beyan eden bir kişiyi projeden çıkarırsam feragat formu doldurmam gerekir mi?

Teşekkürler
myusuftanrikulu

Mesajgönderen ARDEB » 10 Tem 2014, 15:28

myusuftanrikulu yazdı:Merhabalar,

Daha önce reddedilen bir projem ile tekrar başvuruda bulunacağım. ilk projede araştırmacı olan ancak fikir sahibi olmadığını beyan eden bir kişiyi projeden çıkarırsam feragat formu doldurmam gerekir mi?

Teşekkürler

Değerli Araştırmacı,
Kişinin projedeki görevinden bağımsız olarak, ilk proje önerisi üzerinde hak sahibiyse, yani Hak Sahipliği Beyan Formu’nda imzası varsa, revize projede feragat almalısınız.
Saygılarımızla.
ARDEB

Mesajgönderen myusuftanrikulu » 14 Tem 2014, 11:32

ARDEB yazdı:

Teşekkürler

Değerli Araştırmacı,
Kişinin projedeki görevinden bağımsız olarak, ilk proje önerisi üzerinde hak sahibiyse, yani Hak Sahipliği Beyan Formu’nda imzası varsa, revize projede feragat almalısınız.
Saygılarımızla.

Cevap için teşekkürler, ancak tam ifade edemedigimi düşünüyorum. Arkadaşın hak sahipliği beyan formunda imzası var ancak "Projede adım geçmekle birlikte proje önerisi üzerinde hiçbir fikri katkım yoktur." şeklinde imzalamış durumda. dolayısıyla formda imzası olmasına rağmen hak sahibi değil. yinde de feragat alacak mıyım?
Teşekkürler
myusuftanrikulu

Mesajgönderen ARDEB » 14 Tem 2014, 12:08

myusuftanrikulu yazdı:
ARDEB yazdı:

Teşekkürler

Değerli Araştırmacı,
Saygılarımızla.

Cevap için teşekkürler, ancak tam ifade edemedigimi düşünüyorum. Arkadaşın hak sahipliği beyan formunda imzası var ancak "Projede adım geçmekle birlikte proje önerisi üzerinde hiçbir fikri katkım yoktur." şeklinde imzalamış durumda. dolayısıyla formda imzası olmasına rağmen hak sahibi değil. yinde de feragat alacak mıyım?
Teşekkürler

Değerli Araştırmacı,
Hak sahibi olmadığını beyan etmiş. Dolayısıyla feragat formu doldurmasına gerek yoktur. Feragat formu, ilk başvuruda hak sahibi olanlar içindir.
Saygılarımızla.
ARDEB

Mesajgönderen merzer » 31 Mar 2016, 14:29

Merhaba;
1. aşama için elektronik başvuru çıktısı ve birinci aşama başvuru formu haricinde bir belgeye ihtiyaç var mıdır ?
Elektronik başvuru çıktısını imzaladık . Proje önerisi formunda parafa ihtiyaç var mıdır ?
merzer

Mesajgönderen ARDEB » 11 Nis 2016, 11:12

merzer yazdı:Merhaba;
1. aşama için elektronik başvuru çıktısı ve birinci aşama başvuru formu haricinde bir belgeye ihtiyaç var mıdır ?
Elektronik başvuru çıktısını imzaladık . Proje önerisi formunda parafa ihtiyaç var mıdır ?

Değerli Araştırmacı,
Yalnızca başvuru sisteminde sizden istenen sayfaları imzalayarak göndermeniz beklenmektedir.
Saygılarımızla.
ARDEB

Mesajgönderen alidogru » 12 Oca 2018, 15:20

Merhaba,

1003 Projesi ikinci aşaması formlarını doldurdum. Ancak E-BAŞVURU sonucunda sistemin oluşturduğu raporda güncel olmayan kişisel bilgilerim bulunmaktadır. Örneğin, Profesör yerine Doç.Dr. ünvanım görünüyor, bölüm telefonum yerine cep telefonum ikinci kere listeleniyor... ARBİS ve YÖKSİS kayıtlarım ise yıllardır güncel - geçenlerde yine güncelledim. Herhalde ARDEB Proje Bilgi Sistemi, bu bilgiyi çok eski bir yerden alıyor olmalı, ya da benim bu bilginin kaynağını sistemde seçmemmi lazım bilemedim. Problemi çözebilirmiyiz?
Teşekkürler
Ali Doğru
alidogru

Mesajgönderen ARDEB » 25 Oca 2018, 14:37

alidogru yazdı:Merhaba,

1003 Projesi ikinci aşaması formlarını doldurdum. Ancak E-BAŞVURU sonucunda sistemin oluşturduğu raporda güncel olmayan kişisel bilgilerim bulunmaktadır. Örneğin, Profesör yerine Doç.Dr. ünvanım görünüyor, bölüm telefonum yerine cep telefonum ikinci kere listeleniyor... ARBİS ve YÖKSİS kayıtlarım ise yıllardır güncel - geçenlerde yine güncelledim. Herhalde ARDEB Proje Bilgi Sistemi, bu bilgiyi çok eski bir yerden alıyor olmalı, ya da benim bu bilginin kaynağını sistemde seçmemmi lazım bilemedim. Problemi çözebilirmiyiz?
Teşekkürler
Ali Doğru

Değerli Araştırmacı,
Konuyla ilgili ve TC kimlik numaranızı içeren bir e-postayı arbis@tubitak.gov.tr adresine iletmeniz durumunda problemle ilgilenilecektir.
Saygılarımızla.
ARDEB

Mesajgönderen gulo » 25 Haz 2018, 10:57

Merhaba,
1. aşama başvurusu için kurum yetkilisinin imzasına gerek var mıdır? Sadece başvuru sahibi araştırmacının imzası yeterli midir?
gulo

Mesajgönderen ARDEB » 25 Haz 2018, 18:07

gulo yazdı:Merhaba,
1. aşama başvurusu için kurum yetkilisinin imzasına gerek var mıdır? Sadece başvuru sahibi araştırmacının imzası yeterli midir?

Değerli Araştırmacı,
Birinci aşamada gerek yoktur.
Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 1003 - Öncelikli Alanlar Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı