Hizmet alımı limiti

3501 - Kariyer Geliştirme Programı hakkındaki sorularınız için

Hizmet alımı limiti

Mesajgönderen bozkeser » 24 Şub 2015, 13:26

Sayın yetkili,
3501 projesi sonunda projenın çıktılarının tanıtımı amaçlı bır zirve planım var. Aynı alanda farklı çalışmalara da yer vermeyı dusundugum başka davetlılerın de katıldığı
bir zirvede projeyı tanıtmak ve bunu bıldırı ıle sunmak ıstıyorum.
Bu kapsamda hizmet alımı için bir otelden fiyat teklıfı ıstedım. Bana tam fiyat veremediler hala (tarıh uzak olduğu ıcın)
Bu hizmet alımının bir bütçe limiti var mıdır?
Bilgilerinize arz eder cevabınızı beklerim.
bozkeser

Re: Hizmet alımı limiti

Mesajgönderen ARDEB » 24 Şub 2015, 15:06

bozkeser yazdı:Sayın yetkili,
3501 projesi sonunda projenın çıktılarının tanıtımı amaçlı bır zirve planım var. Aynı alanda farklı çalışmalara da yer vermeyı dusundugum başka davetlılerın de katıldığı
bir zirvede projeyı tanıtmak ve bunu bıldırı ıle sunmak ıstıyorum.
Bu kapsamda hizmet alımı için bir otelden fiyat teklıfı ıstedım. Bana tam fiyat veremediler hala (tarıh uzak olduğu ıcın)
Bu hizmet alımının bir bütçe limiti var mıdır?
Bilgilerinize arz eder cevabınızı beklerim.

Değerli Araştırmacı,
Bu fasıl kapsamında beklenen proje çıktılarının ilgili paydaşlar ve potansiyel kullanıcılar ile paylaşılmasına yönelik yapılacak toplantı, çalıştay vb. çalışmalar için proje bütçesinde en fazla 10.000 TL’ye kadar ödenek talebinde bulunulabilir.
Saygılarımızla.
ARDEB

Mesajgönderen dental » 20 Kas 2017, 15:21

Merhaba,

Proje kapsamında gerçekleştirilecek tüm analizlerin, yürütücünün bağlı olduğu üniversite dışında bir üniversitede hizmet alımı yolu ile gerçekleştirilmesi mümkün müdür?

Saygılarımla.
dental

Mesajgönderen ARDEB » 21 Kas 2017, 14:39

dental yazdı:Merhaba,

Proje kapsamında gerçekleştirilecek tüm analizlerin, yürütücünün bağlı olduğu üniversite dışında bir üniversitede hizmet alımı yolu ile gerçekleştirilmesi mümkün müdür?

Saygılarımla.

Değerli Araştırmacı,
Ar-Ge içermediği sürece proje kapsamındaki analizler için, özel sektörden veya üniversitelerden Hizmet Alımı yapılabilir.
Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 3501 - Kariyer Geliştirme Programı