3501 başvuru onayı hk.

3501 - Kariyer Geliştirme Programı hakkındaki sorularınız için

3501 başvuru onayı hk.

Mesajgönderen cihangiruygun » 25 Tem 2017, 11:20

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir okulda sınıf öğretmeni olarak çalışıyorum. Biyoloji Ana bilim dalında doktora derecem var. 3501 programına başvuru şartlarını taşıyorum. Bu konuda;
1. Başvuruyu öneren kurum olarak çalıştığım okulu mu yazacağım.
2. Onay alanlarını okulum mu yoksa il milli eğitim mi dolduracak.
3. Çalışmam sistematik botanik alanında olacağı için araziden bitki ve toprak örneği almam gerekecek buna ilişki izin belgelerini proje desteği onaylandıktan sonra mı yoksa başvuruyla birlikte mi almalıyım (Çalışma alanım Milli Park ya da sulak alan değil ancak korumaya alınMAmış Özel Bitki Alanı durumunda).

Şimdiden teşekkürler.
cihangiruygun

Re: 3501 başvuru onayı hk.

Mesajgönderen ARDEB » 26 Tem 2017, 11:31

cihangiruygun yazdı:Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir okulda sınıf öğretmeni olarak çalışıyorum. Biyoloji Ana bilim dalında doktora derecem var. 3501 programına başvuru şartlarını taşıyorum. Bu konuda;
1. Başvuruyu öneren kurum olarak çalıştığım okulu mu yazacağım.
2. Onay alanlarını okulum mu yoksa il milli eğitim mi dolduracak.
3. Çalışmam sistematik botanik alanında olacağı için araziden bitki ve toprak örneği almam gerekecek buna ilişki izin belgelerini proje desteği onaylandıktan sonra mı yoksa başvuruyla birlikte mi almalıyım (Çalışma alanım Milli Park ya da sulak alan değil ancak korumaya alınMAmış Özel Bitki Alanı durumunda).
Şimdiden teşekkürler.

Değerli Araştırmacı,
1.Çalıştığınız okulu yazmalısınız.
2.Kurum/Kuruluş yetkilisi olarak İl Milli Eğitim Müdürünün imzası gereklidir.
3.İzin belgelerini başvurudan önce almış olmanız ve başvuru esnasında TÜBİTAK'a iletmeniz gerekmektedir.
Saygılarımızla.
ARDEB

Dön 3501 - Kariyer Geliştirme Programı