e imza süreci

4004 - Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destek Programı ile ilgili sorularınız için

e imza süreci

Mesajgönderen s_gul_sah » 15 Oca 2018, 14:01

İyi Günler, Yürütücülüğünü yaptığım projeyi onaylayıp e imza sürecini başlattım. Kendim e imzamı attım ve sistemde gözüküyor. Uzman arkadaşlar e imzalarını attıklarını bana belirtmelerine rağmen ben sistemde göremiyorum. Onlar belgeleri seçip e imza at butonunu tıkladıklarını ve sayfayı yenileyince tekrar aynı döngüye devam ettiğini belirttiler.

Benim ekranıma niye yansımıyor? Ben ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
s_gul_sah

Re: e imza süreci

Mesajgönderen BİTO » 18 Oca 2018, 15:57

s_gul_sah yazdı:İyi Günler, Yürütücülüğünü yaptığım projeyi onaylayıp e imza sürecini başlattım. Kendim e imzamı attım ve sistemde gözüküyor. Uzman arkadaşlar e imzalarını attıklarını bana belirtmelerine rağmen ben sistemde göremiyorum. Onlar belgeleri seçip e imza at butonunu tıkladıklarını ve sayfayı yenileyince tekrar aynı döngüye devam ettiğini belirttiler.

Benim ekranıma niye yansımıyor? Ben ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sayın İlgili,

Şu anda 4004 sorumlusunun Forum'a erişim yetkisi olmadığı için sorunuzu bt4004@tubitak.gov.tr adresine yönlendirmenizi rica ederiz.

Saygılarımla.
BİTO

Dön 4004 - Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destek Programı