4005 Eski İmzalarla Yeni Başvuru

4005 - Bilim ve Toplum Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destek Programı ile ilgili sorularınız için

4005 Eski İmzalarla Yeni Başvuru

Mesajgönderen fatihkaya51 » 25 Ara 2015, 00:04

Merhaba,

2015 yılı Ocak döneminde 4005 Bilim ve Toplum proje önerisi olarak hazırladığım başvuru dosyamı son anda başvuru kotamın dolu olduğunu farkederek başvurmadım. Şimdi kotam uygun hale geldi ve Ocak 2016 döneminde aynı dosya ile 4005 Bilim ve Toplum projesine başvurmak istiyorum. Fakat dosya geçen yıl hazırlandığı için yürütücü ve uzmanların imzaları bir yıl öncesine ait. Bu imzalarla başvurumu yapabilir miyim? Bütün uzmanlar farklı üniversitelerde olduğu için imza toplamak çok uzun ve zahmetli olacağından böyle bir soruyu soruyorum.

İkinci bir soru da elektronik imzaya sanırım geçildi. Bu kapsamada uzmanların imzalarını elektronik olarak alabilir miyim. Bununla ilgili bir uygulama kılavuzu vb. var mıdır?

Teşekkürler.
fatihkaya51

Re: 4005 Eski İmzalarla Yeni Başvuru

Mesajgönderen BİTO » 25 Ara 2015, 11:52

fatihkaya51 yazdı:Merhaba,

2015 yılı Ocak döneminde 4005 Bilim ve Toplum proje önerisi olarak hazırladığım başvuru dosyamı son anda başvuru kotamın dolu olduğunu farkederek başvurmadım. Şimdi kotam uygun hale geldi ve Ocak 2016 döneminde aynı dosya ile 4005 Bilim ve Toplum projesine başvurmak istiyorum. Fakat dosya geçen yıl hazırlandığı için yürütücü ve uzmanların imzaları bir yıl öncesine ait. Bu imzalarla başvurumu yapabilir miyim? Bütün uzmanlar farklı üniversitelerde olduğu için imza toplamak çok uzun ve zahmetli olacağından böyle bir soruyu soruyorum.

İkinci bir soru da elektronik imzaya sanırım geçildi. Bu kapsamada uzmanların imzalarını elektronik olarak alabilir miyim. Bununla ilgili bir uygulama kılavuzu vb. var mıdır?

Teşekkürler.

Sayın İlgili,

Proje öneri formu ve eklerinde yeniden düzenlemeler olmuştur. Bu nedenle geçmiş çağrı dönemi evraklarıyla başvuramazsınız, başvurduğunuz taktirde eksik/yanlış bilgi sunumundan dolayı değerlendirmeye alınmaz. Güncel proje öneri evraklarını indirip onları yeniden düzenleyerek, ıslak imzalı bir şekilde başvurunuzu sunmanız gerekmektedir.

Bilim ve toplum projelerinde elektronik imza uygulaması bulunmamaktadır. Başvurular elektronik değil, elden alındığı için belirtilen yerlere mavi kalemle ıslak imza atılması zorunludur.

Saygılarımızla.
BİTO

Dön 4005 - Bilim ve Toplum Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destek Programı