Proje Katılımcıları

4005 - Bilim ve Toplum Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destek Programı ile ilgili sorularınız için

Proje Katılımcıları

Mesajgönderen ssoruc » 02 Ağu 2018, 10:27

Merhaba
118B110 numaralı projenin yürütücüsüyüm. Projemizde hadef kitleyi Ankara'da devlet okullarında çalışan sınıf öğretmenleri, yöneticiler ve üniversitelerde Sınıf Eğitimi A.B.D.ında çalışan araştırma görevlileri olarak belirlemiştik. Ancak özel okul öğretmenlerinden ve farklı eğitim fakültesi A.B. dalları araştırma görevlilerinden de talepler geldi. Kontenjanımız dahilinde önceliği elbetteki devlet okullarında çalışan öğretmenler olmak üzere özel okullardan da katılımcı alabilir miyiz? Bir de belirlediğimiz kontenjanımız 30 kişi idi. eğer kontenjanı doldurmazsak ne yapmamız gerekir?
Teşekkür ediyorum
iyi çalışmalar
ssoruc

Re: Proje Katılımcıları

Mesajgönderen BİTO » 02 Ağu 2018, 12:13

ssoruc yazdı:Merhaba
118B110 numaralı projenin yürütücüsüyüm. Projemizde hadef kitleyi Ankara'da devlet okullarında çalışan sınıf öğretmenleri, yöneticiler ve üniversitelerde Sınıf Eğitimi A.B.D.ında çalışan araştırma görevlileri olarak belirlemiştik. Ancak özel okul öğretmenlerinden ve farklı eğitim fakültesi A.B. dalları araştırma görevlilerinden de talepler geldi. Kontenjanımız dahilinde önceliği elbetteki devlet okullarında çalışan öğretmenler olmak üzere özel okullardan da katılımcı alabilir miyiz? Bir de belirlediğimiz kontenjanımız 30 kişi idi. eğer kontenjanı doldurmazsak ne yapmamız gerekir?
Teşekkür ediyorum
iyi çalışmalar

Merhaba,

Projeye özel değişiklikleri ıslak imzalı dilekçeyle TÜBİTAK'a belirtmeniz gerekmektedir. Lütfen bt4005@tubitak.gov.tr e-posta adresi üzerinden program sorumlusu ile iletişime geçiniz.

İyi çalışmalar.
BİTO

Dön 4005 - Bilim ve Toplum Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destek Programı