Bilim fuari proje ve sonuç bilgileri

4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı ile ilgili sorularınız için

Bilim fuari proje ve sonuç bilgileri

Mesajgönderen humerus06 » 15 May 2014, 13:23

Merhaba Tubitak en az 25 proje karşılığında bize maddi destek sağladı. Okulumuzda öğrencilerimizin yoğun ilgisi ile karşılaştık ve Tübitak'ın bizden talep ettiği rakamların çok çok üstünde proje sergilendi. Bütün projeleri sonuç raporuna girmek zorunda mıyıź? Talep edilen sayı kadar proje bilgisini sisteme girmemiz yeterli olur mu? Iyi calismalar dilerim.
humerus06

Re: Bilim fuari proje ve sonuç bilgileri

Mesajgönderen BİTO » 15 May 2014, 14:00

humerus06 yazdı:Merhaba Tubitak en az 25 proje karşılığında bize maddi destek sağladı. Okulumuzda öğrencilerimizin yoğun ilgisi ile karşılaştık ve Tübitak'ın bizden talep ettiği rakamların çok çok üstünde proje sergilendi. Bütün projeleri sonuç raporuna girmek zorunda mıyıź? Talep edilen sayı kadar proje bilgisini sisteme girmemiz yeterli olur mu? Iyi calismalar dilerim.

Sayın İlgili,

Projede yer alan bütün projelerin bilgilerinin sisteme girilmesi gerekmektedir. İzleyici raporlarında belirtilen proje sayısı ile ilgili bilginin, proje yürütücüsü tarafından sisteme girenle uyuşması beklenmektedir.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen ali_gun3455 » 20 May 2014, 21:42

merhabalar başvuru sayfamda proje ve fuar aşamasına geçilmiştir bölümüne girilmiyor nasıl girebilirim
ali_gun3455

Mesajgönderen BİTO » 21 May 2014, 11:50

ali_gun3455 yazdı:merhabalar başvuru sayfamda proje ve fuar aşamasına geçilmiştir bölümüne girilmiyor nasıl girebilirim

Sayın İlgili,

Sorunuzu daha ayrıntılı olarak bt4006@tubitak.gov.tr adresine yönlendiriniz.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen sbrsrn » 25 May 2014, 22:59

Merhaba. Fuar sonuç bilgilerinden, proje bilgileri, proje kişilerini rahatlıkla girebilirken proje resmini bir türlü yükleyemiyorum. Önceden rahatça girebiliyordum ancak şimdi resimleri yükleyemiyorum sürekli sayfada hata var yazıyor. Bir problem mi var? Varsa ne zaman düzelecek? Teşekkürler.
sbrsrn

Mesajgönderen BİTO » 26 May 2014, 10:58

sbrsrn yazdı:Merhaba. Fuar sonuç bilgilerinden, proje bilgileri, proje kişilerini rahatlıkla girebilirken proje resmini bir türlü yükleyemiyorum. Önceden rahatça girebiliyordum ancak şimdi resimleri yükleyemiyorum sürekli sayfada hata var yazıyor. Bir problem mi var? Varsa ne zaman düzelecek? Teşekkürler.

Sayın İlgili,

Sistemdeki bir sorundan kaynaklanıyor olabilir. Lütfen tekrar deneyiniz, aynı hatayı alıyorsanız sorunu mümkünse ekran görüntüsüyle birlikte bt4006@tubitak.gov.tr adresine mail ile iletiniz.

Saygılarımızla.
BİTO

Dön 4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı