fuar Gúnleri değişikliği

4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı ile ilgili sorularınız için

fuar Gúnleri değişikliği

Mesajgönderen Dağistanoo » 12 Şub 2015, 19:52

Sayın Yetkililerim merhabalar;fuar günü değişikliği mumkunmu ?Mümkün se ne yapmak gerekiyor?Tesekkurler
Dağistanoo

Re: fuar Gúnleri değişikliği

Mesajgönderen BİTO » 13 Şub 2015, 14:08

Dağistanoo yazdı:Sayın Yetkililerim merhabalar;fuar günü değişikliği mumkunmu ?Mümkün se ne yapmak gerekiyor?Tesekkurler

Fuar tarihi değişikliğini fuarınıza izleyici görevlendirilirse, izleyici sizinle iletişime geçtinide yapabilrsiniz.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen macarebru » 04 Mar 2015, 23:36

Merhabalar, mail olarak da atmıştım fakat açıklayıcı bir cevap gelmedi benim fuar tarihim 8 HAZİRAN PAZARTESİ GÜNÜ fakat 7 HAZİRAN PAZAR GÜNÜ seçimler olacağından ve okulumuz uygun olmayacağından dolayı mecburi olarak değişiklik yapmak zorundayız. Lütfen bu konuda yardımcı olun, ona göre basım işlemlerini yapacağım. Ya da izleyici olarak gelecek kişilerin isim tel vs bilgilerini edinmemiz mümkün mü en azından irtibata geçip durumu bildirelim.
macarebru

Mesajgönderen BİTO » 05 Mar 2015, 10:25

macarebru yazdı:Merhabalar, mail olarak da atmıştım fakat açıklayıcı bir cevap gelmedi benim fuar tarihim 8 HAZİRAN PAZARTESİ GÜNÜ fakat 7 HAZİRAN PAZAR GÜNÜ seçimler olacağından ve okulumuz uygun olmayacağından dolayı mecburi olarak değişiklik yapmak zorundayız. Lütfen bu konuda yardımcı olun, ona göre basım işlemlerini yapacağım. Ya da izleyici olarak gelecek kişilerin isim tel vs bilgilerini edinmemiz mümkün mü en azından irtibata geçip durumu bildirelim.

Sayın İlgili,

Bu konuda e-posta ile de bilgilendirme yapılmıştı. Çağrı Metninde yer alan tarih aralığında yer alma şartıyla fuar tarihinizi değiştirebilirsiniz. Güncel fuar tarihinizi sistemde Sonuç Bilgilerini girerken belirtmeniz yeterli olacaktır.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen burcakbungul » 05 Mar 2015, 15:17

Merhabalar
Fuar tarihini 8-9-10 Haziran olarak belirlemistik fakat 7Haziran Seçimlerinden dolayı değistirmek istiyoruz .
Tesekkurler.
burcakbungul

Mesajgönderen BİTO » 05 Mar 2015, 16:00

burcakbungul yazdı:Merhabalar
Fuar tarihini 8-9-10 Haziran olarak belirlemistik fakat 7Haziran Seçimlerinden dolayı değistirmek istiyoruz .
Tesekkurler.

Sayın İlgili,

Hemen üstte yanıtlanan soruların yanıtına bakarsanız değişiklik yapmanızda bir sorun olmadığını görebilirsiniz.
BİTO

Mesajgönderen josephsezer » 06 Mar 2015, 12:37

okul olarak fuar tarihlerimizi 18-19 mayıs olarak belirlemiştik. fakat 19 mayısın resmi tatil olduğundan dolayı ve sonradan asil listeye dahil edildiğimizden dolayı 3 haziran tarihine almak istiyoruz. nasıl hareket etmemiz gerekir? yardımcı olursanız seviniriz.
josephsezer

Mesajgönderen BİTO » 06 Mar 2015, 18:55

josephsezer yazdı:okul olarak fuar tarihlerimizi 18-19 mayıs olarak belirlemiştik. fakat 19 mayısın resmi tatil olduğundan dolayı ve sonradan asil listeye dahil edildiğimizden dolayı 3 haziran tarihine almak istiyoruz. nasıl hareket etmemiz gerekir? yardımcı olursanız seviniriz.

Sayın İlgili,

Bununla ilgili yürütücülere bilgilendirme maili gönderilmişti. Bu başlıkta yanıtlanan diğer sorularda da açıkça belirtildiği üzere Çağrı Metni'nde yer alan tarih aralığında olmak şartıyla fuar tarihini değiştirebilirsiniz.

Saygılarımızla.
BİTO

izleyici

Mesajgönderen Dağistanoo » 17 Mar 2015, 11:10

Slm .fuar günü değişikliği planlamaktayız. İzleyici görevlendirmesi yapıldı mı? Yapıldı ise nasıl iletişime geçebiliriz. Bilgilendirirseniz seviniriz.İyi çalışmalar
Dağistanoo

Re: izleyici

Mesajgönderen BİTO » 17 Mar 2015, 13:16

Dağistanoo yazdı:Slm .fuar günü değişikliği planlamaktayız. İzleyici görevlendirmesi yapıldı mı? Yapıldı ise nasıl iletişime geçebiliriz. Bilgilendirirseniz seviniriz.İyi çalışmalar

Sayın İlgili,

Lütfen sorunuzu yöneltmeden önce daha önce forumda yazılanları okuyunuz. İzleyiciyle iletişime geçmeniz gerekmemektedir. Fuar tarihi değişikliğini bt4006@tubitak.gov.tr adresine belirtiniz.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen mehmetcemil19 » 04 Nis 2015, 18:33

fuar günü değişikliğini için bu adrese (bt4006@tubitak.gov.tr) mail attım. Ancak bu mailin ulaşmasının yeterli olup olmadığını bilmiyorum bana cevap gelmedi henüz. yoksa bildirmemiz yeterli midir?
mehmetcemil19

Mesajgönderen BİTO » 07 Nis 2015, 12:07

mehmetcemil19 yazdı:fuar günü değişikliğini için bu adrese (bt4006@tubitak.gov.tr) mail attım. Ancak bu mailin ulaşmasının yeterli olup olmadığını bilmiyorum bana cevap gelmedi henüz. yoksa bildirmemiz yeterli midir?

Sayın ilgili,

Mail atmanız yeterli. İl Ar-Ge Müdürlüğü sizinle iletişime geçtiğinde onlara da güncel tarihi iletiniz.

Saygılarımızla.
BİTO

Dön 4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı