başvuru sayısı , yedek sırası

4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı ile ilgili sorularınız için

Tübitak Bilim Fuarı

Mesajgönderen Nuray72 » 06 Ara 2015, 13:47

Merhaba ben geçen sene 4006 Bilim Fuarında proje yürütücülüğü yaptım.Bu sene de başvurumu yaptım .Fakat bu sene fuar çağrısı okulumuza 13 Ekim 2015 tarihinden daha sonra geldiği için başvurumu yazı geldikten sonra 15 gün içinde yaptım.Fakat yedekte gözüküyorum.Ben başvuruyu 5.11.2015'te yaptım.Başvuru süresi 4.12.2015'te bitti.Buna rağmen niye yedekte olduğumu anlayamadım.Acaba bu sene çok başvurumu yapıldı?Yedekte olduğuma göre asil olma şansı da var herhalde sorum,bu durum ne zaman netleşir? Okulumuzda hazırlıkları başlatmak için ne kadar beklemeliyiz?Teşekkür ederim.
Nurhayat KAYAR
Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi Proje Yürütücüsü
Nuray72

başvuru sayısı , yedek sırası

Mesajgönderen devrimz » 07 Ara 2015, 12:09

2 hafta öncesine kadar okullara yollanan yazıda 3 bin civarında başvuru olduğu,, bu yıl 8 bin okula destek sağlanacağı bildirilmişti.ancak erken başvurmamıza rağmen başvuru durumumuz yedek .
2016 başvurularına kaç okul başvurdu? kontenjan kaç okuldu?
düzce ilinin kontenjanını öğrenebilir miyim ?
yedeklere nasıl asil olduğunu öğrenebilir miyim ?
teşekkürler
devrimz

Re: başvuru sayısı , yedek sırası

Mesajgönderen BİTO » 07 Ara 2015, 12:12

devrimz yazdı:2 hafta öncesine kadar okullara yollanan yazıda 3 bin civarında başvuru olduğu,, bu yıl 8 bin okula destek sağlanacağı bildirilmişti.ancak erken başvurmamıza rağmen başvuru durumumuz yedek .
2016 başvurularına kaç okul başvurdu? kontenjan kaç okuldu?
düzce ilinin kontenjanını öğrenebilir miyim ?
yedeklere nasıl asil olduğunu öğrenebilir miyim ?
teşekkürler

Sayın İlgili,

Size öncesinde verilen rakamlar resmi nitelik taşımamaktadır.
Toplam başvuru sayısına göre bütçe talep edilerek, illerin kontenjan durumu bu ay içerisinde belli olacaktır.
Onaylı başvurulan hepsi şu anda sistemde yedek olarak görülmektedir, henüz desteklenecek okullar belirlenmemiştir. Belirlendiğinde yürütücüler e-posta ile bilgilendirilecektir.

Saygılarımızla.
BİTO

Re: Tübitak Bilim Fuarı

Mesajgönderen BİTO » 07 Ara 2015, 12:15

Nuray72 yazdı:Merhaba ben geçen sene 4006 Bilim Fuarında proje yürütücülüğü yaptım.Bu sene de başvurumu yaptım .Fakat bu sene fuar çağrısı okulumuza 13 Ekim 2015 tarihinden daha sonra geldiği için başvurumu yazı geldikten sonra 15 gün içinde yaptım.Fakat yedekte gözüküyorum.Ben başvuruyu 5.11.2015'te yaptım.Başvuru süresi 4.12.2015'te bitti.Buna rağmen niye yedekte olduğumu anlayamadım.Acaba bu sene çok başvurumu yapıldı?Yedekte olduğuma göre asil olma şansı da var herhalde sorum,bu durum ne zaman netleşir? Okulumuzda hazırlıkları başlatmak için ne kadar beklemeliyiz?Teşekkür ederim.
Nurhayat KAYAR
Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi Proje Yürütücüsü

Sayın Nurhayat AKAR,

Sistemde görülen yedek ibaresi resmi nitelik taşımamaktadır, henüz bütçeye bağlı olarak il kontenjanları belirlenmemiş, desteklenecek okulların bilgisi sisteme işlenmemiştir.

Bu işlem tamamlandığında proje yürütücüleri e-posta ile bilgilendirilecektir.

Saygılarımızla.
BİTO

Re: başvuru sayısı , yedek sırası

Mesajgönderen devrimz » 07 Ara 2015, 17:59

Teşekkürler
devrimz

Re: Tübitak Bilim Fuarı

Mesajgönderen memoweb » 08 Ara 2015, 22:19

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
memoweb

tübitak bilim fuarı

Mesajgönderen hamzaozkan » 12 Ara 2015, 13:46

başvurumun takibini nasıl sağlayabilirim yine başvuru programından kullanıcı ası ve sifremle giriş yapmam mı gerekiyor yoksa farklı bir sistemden mi bir de sözleşme başvuru yaptıgım sisteme mi gelecek? mail i mi ve basvuru yaptıgım ekrandan giriş yapıp ara ara kontrol edyorum ama hiç bir gelişme yok henuz
hamzaozkan

Re: tübitak bilim fuarı

Mesajgönderen BİTO » 14 Ara 2015, 11:12

hamzaozkan yazdı:başvurumun takibini nasıl sağlayabilirim yine başvuru programından kullanıcı ası ve sifremle giriş yapmam mı gerekiyor yoksa farklı bir sistemden mi bir de sözleşme başvuru yaptıgım sisteme mi gelecek? mail i mi ve basvuru yaptıgım ekrandan giriş yapıp ara ara kontrol edyorum ama hiç bir gelişme yok henuz

Sayın İlgili,

Henüz başvuruların değerlendirme süreci tamamlanmamıştır. Tamamlandığı zaman size e-posta ile bilgi verilecek ve başvuru sistemine kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak sözleşmenizi indirebileceksiniz.

Saygılarımızla.
BİTO

Re: tübitak bilim fuarı

Mesajgönderen hamzaozkan » 14 Ara 2015, 11:19

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim
hamzaozkan

Dön 4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı