Fuar Sonuç Raporu

4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı ile ilgili sorularınız için

sonuç raporları

Mesajgönderen senem öntürk » 04 Nis 2015, 14:17

İyi günler. 4006 bilim fuarlarının sonuç raporları hangi tarihler arasında ve nereden girilecek ? Örneğin okulumuzun 13 -14 mayısta bilim fuarı var. Sonuç raporunu ne zaman ve nereden gireceğiz ? Başvuru ekranından mı ? Bir de proje Hazırlayan öğrenci ve danışman öğretmenlerin belgeleri fuardan önce elimize ulaşır mı ?fuardan önce herhangi bir isim listesi proje listesi ibraz edecek miyiz?sonuç raporuna ilişkin belli bir format var mı ?
senem öntürk

Re: sonuç raporları

Mesajgönderen BİTO » 07 Nis 2015, 12:06

senem öntürk yazdı:İyi günler. 4006 bilim fuarlarının sonuç raporları hangi tarihler arasında ve nereden girilecek ? Örneğin okulumuzun 13 -14 mayısta bilim fuarı var. Sonuç raporunu ne zaman ve nereden gireceğiz ? Başvuru ekranından mı ? Bir de proje Hazırlayan öğrenci ve danışman öğretmenlerin belgeleri fuardan önce elimize ulaşır mı ?fuardan önce herhangi bir isim listesi proje listesi ibraz edecek miyiz?sonuç raporuna ilişkin belli bir format var mı ?

Başvuru ekranından sonuç bilgilerini gireceksiniz, sistem hazır olduğunda duyuru yapılacak.

Katılım belgeleri sizin girmiş olduğunuz bilgilere dayanarak gönderilecektir.
BİTO

FUAR SONUÇ

Mesajgönderen nursema demiroğlu » 01 Haz 2015, 18:27

4006 TÜBİTAK BİLİM FUARIMIZI 28-29 MAYIS 2015 DE GERÇEKLEŞTİRDİK.BİLİM FUARLARI DESTEKLEME PROGRAMI BAŞVURU SİSTEMİ-TÜBİTAK ADRESİNDE İSTENEN TÜM KISIMLARI DOLDURDUM,SİTEDE HARCAMALARLA İLGİLİ BİR BÖLÜM YOK.TÜBİTAK İZLEYİCİSİ FUARIMIZA GELMEDİ.BUNLARIN ÇIKTISINI ALMAM GEREKİYOR MU? FATURALARLA İLGİLİ BİLGİLERİ NEREYE YAZACAĞIM? YAPMAM GEREKEN BAŞKA BİRŞEY VAR MI? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

NURSEMA DEMİROĞLU
AKINCI ANADOLU LİSESİ PROJE YÜRÜTÜCÜSÜ
KAZAN-ANKARA
nursema demiroğlu

Re: FUAR SONUÇ

Mesajgönderen BİTO » 02 Haz 2015, 13:49

nursema demiroğlu yazdı:4006 TÜBİTAK BİLİM FUARIMIZI 28-29 MAYIS 2015 DE GERÇEKLEŞTİRDİK.BİLİM FUARLARI DESTEKLEME PROGRAMI BAŞVURU SİSTEMİ-TÜBİTAK ADRESİNDE İSTENEN TÜM KISIMLARI DOLDURDUM,SİTEDE HARCAMALARLA İLGİLİ BİR BÖLÜM YOK.TÜBİTAK İZLEYİCİSİ FUARIMIZA GELMEDİ.BUNLARIN ÇIKTISINI ALMAM GEREKİYOR MU? FATURALARLA İLGİLİ BİLGİLERİ NEREYE YAZACAĞIM? YAPMAM GEREKEN BAŞKA BİRŞEY VAR MI? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

NURSEMA DEMİROĞLU
AKINCI ANADOLU LİSESİ PROJE YÜRÜTÜCÜSÜ
KAZAN-ANKARA

Sayın Nursema Demiroğlu,

Faturaları sistemde bir yere girmeniz gerekmemektedir. Faturaları Çağrı Metni'nde belirtildiği gibi saklayacaksınız.

İyi çalışmalar.
BİTO

Mesajgönderen GRBZARSLAN » 16 Haz 2015, 16:36

PROJE BİLGİ GİRİŞLERİNİ TAMAMLADIK. ÇIKTI ALINIP GÖNDERİLMESİ GEREKİYOR MU?
GRBZARSLAN

Mesajgönderen BİTO » 17 Haz 2015, 11:55

GRBZARSLAN yazdı:PROJE BİLGİ GİRİŞLERİNİ TAMAMLADIK. ÇIKTI ALINIP GÖNDERİLMESİ GEREKİYOR MU?

Merhaba,

Sisteme girilmesi yeterli, çıktı göndermeyiniz.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen alparslan_elif » 27 Haz 2015, 17:05

Merhaba,
Ben proje yürütücüsü olarak fuar sonuç bilgilerini eksiksiz olarak doldurduğumu düşünüyordum ama öğretmen ve öğrenci listesinin eksik olduğuyla ilgili bir mail aldım.Ekte verilen excel tablosunu doldurup verilen adrese yollamam isteniyordu.Yürütücü olarak kendi adımı yazıp toplam öğretmen sayısı ve öğrenci sayısı olarak tek bir satır doldurdum danışman öğretmenleri tek tek tabloya doldurmam mı gerekiyordu anlayamadım.Ayrıca iki kez göndermeye çalıştıysam da sorun yaşadım, yollayamadım.Tablonun ne şekilde doldurulması gerektiği ve mailin neden yollanamadığı ile ilgili ve yardımcı olabilirseniz sevinirim
alparslan_elif

Mesajgönderen BİTO » 29 Haz 2015, 12:04

alparslan_elif yazdı:Merhaba,
Ben proje yürütücüsü olarak fuar sonuç bilgilerini eksiksiz olarak doldurduğumu düşünüyordum ama öğretmen ve öğrenci listesinin eksik olduğuyla ilgili bir mail aldım.Ekte verilen excel tablosunu doldurup verilen adrese yollamam isteniyordu.Yürütücü olarak kendi adımı yazıp toplam öğretmen sayısı ve öğrenci sayısı olarak tek bir satır doldurdum danışman öğretmenleri tek tek tabloya doldurmam mı gerekiyordu anlayamadım.Ayrıca iki kez göndermeye çalıştıysam da sorun yaşadım, yollayamadım.Tablonun ne şekilde doldurulması gerektiği ve mailin neden yollanamadığı ile ilgili ve yardımcı olabilirseniz sevinirim

Sayın İlgili,

Toplam öğrenci, öğretmen sayılarını tek bir satır halinde girmeniz gerekmekte. bt4006@tubitak.gov.tr adresine mail iletiminde bir sorun yok, sizin şahsi hesabınızdan kaynaklanıyor olabilir.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen holofira » 29 Haz 2015, 15:03

Merhaba, son gönderilen excel tablosundaki bilgilerle ilgili bir sıkıntımız var. Öğretmen sayımızı biliyoruz fakat öğrenci sayımızda tereddütte kaldık. Kesin sayı almak için projeleri girdiğimiz bölümü açtık süre bittiği için kilitlenmiş. Öğrenci sayılarına ulaşamıyoruz. Bugün son olduğu için acil yardıma ihtiyacımız var. Teşekkürler.
Hasan Şadoğlu Ortaokulu
Aynur Hastürk
holofira

Mesajgönderen GRBZARSLAN » 12 Tem 2015, 14:00

4006 sonuç raporlarının sisteme giriş tarihlerinin uzatıldığı ve eksik iş ve işlem yapanların bunların tamamlaması gerektiği sitenin ana sayfasında yayınlanmış. Sonuç raporlarında daha önce yer almayan fuar mali bilgileri bölümü eklenmiş. Bu bölüm dışında bir eksiğimiz yok. Bu bölümünde 1 ağustosta aktif olacağı belirtilmiş. Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi alabilir miyim?
GRBZARSLAN

eksik sonuç raporu bilgileri

Mesajgönderen nazmiye nihan turgut » 28 Tem 2015, 13:26

eksik sonuç raporu bilgileri ile ilgili gelen mail üzerine sisteme girdiğimde tüm linkler yeşil görünüyordu, yine de eksiğimiz var mıdır, mail eksik olan olmayan herkese mi gönderildi acaba? ayrıca bugün sisteme giremiyorum neden olabilir?
nazmiye nihan turgut

Re: eksik sonuç raporu bilgileri

Mesajgönderen mustafa78 » 15 Ara 2015, 12:07

Aynı şekilde bugün fuar sonuç bilgileri sayfası tekrar açılmış. Ben girmiştim. Sisteme girdiğimde başvuru açıklaması kısmı aktif diğer sekmeler yok
mustafa78

Re: eksik sonuç raporu bilgileri

Mesajgönderen BİTO » 15 Ara 2015, 12:44

mustafa78 yazdı:Aynı şekilde bugün fuar sonuç bilgileri sayfası tekrar açılmış. Ben girmiştim. Sisteme girdiğimde başvuru açıklaması kısmı aktif diğer sekmeler yok

Sayın İlgili,

Sonuç bilgileri sayfası sadece eksik sonuç raporu bilgisi giren yürütücülere açılmıştır. Sizin eksiğiniz yoksa bu kısımlar aktif görülmez.

Konuyla ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız ekran görüntüsüyle birlikte bt4006@tubitak.gov.tr adresine mail atabilirsiniz.

Saygılarımızla.
BİTO

Proje sonuç raporu ile ilgili duyuru

Mesajgönderen tubitak_ko. » 21 Ara 2015, 12:22

'Sistem proje sonuç raporu ve fuar mali raporu girişine açılmıştır. Eksik fuar bilgilerinin giderilmesi için son tarih 4 Ocak 2016’dır. Bu tarih itibariyle proje bilgilerini tamamlamamış olan yürütücülerden hibe edilen 5000 TL’nin geri talep edilmesi söz konusudur'
şeklinde duyuru çıkmıştır. Okul içinde fuarda sunulacak tüm projelerin ve sonuç raporlarının hazır olup, sisteme girilmesi mi gerekmektedir? Ayrıca mali raporları da mı girmemiz gerekiyor. Şuan tüm projeler hazırlık aşamasında veya oluşturulmamış olabilir sonuçta. Bu konuda bilgilendirir misiniz?
tubitak_ko.

Re: Proje sonuç raporu ile ilgili duyuru

Mesajgönderen BİTO » 22 Ara 2015, 11:30

tubitak_ko. yazdı:'Sistem proje sonuç raporu ve fuar mali raporu girişine açılmıştır. Eksik fuar bilgilerinin giderilmesi için son tarih 4 Ocak 2016’dır. Bu tarih itibariyle proje bilgilerini tamamlamamış olan yürütücülerden hibe edilen 5000 TL’nin geri talep edilmesi söz konusudur'
şeklinde duyuru çıkmıştır. Okul içinde fuarda sunulacak tüm projelerin ve sonuç raporlarının hazır olup, sisteme girilmesi mi gerekmektedir? Ayrıca mali raporları da mı girmemiz gerekiyor. Şuan tüm projeler hazırlık aşamasında veya oluşturulmamış olabilir sonuçta. Bu konuda bilgilendirir misiniz?

Sayın İlgili,

Bu duyuru 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında fuarını gerçekleştiren okullar için yapılmıştır. 2016 yılında fuar düzenleyecek okulları kapsamamaktadır.

Saygılarımızla.
BİTO

Fuar Sonuç Raporu

Mesajgönderen yağmuryaman » 12 May 2016, 09:32

İyi günler ;

Fuarımızı dün itibariyle bitirmiş bulunmaktayız. Fuar sonuçlarını , fatura bilgilerini vs. sisteme ne zaman gireceğiz? Bu konuda bilgilendirme yaparsanız sevinirim.
yağmuryaman

Dön 4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı