PROJELERİN REDDİ HAKKINDA

4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı ile ilgili sorularınız için

PROJELERİN REDDİ HAKKINDA

Mesajgönderen Gokmentubitak » 18 Nis 2017, 10:00

MERSİN-Çamlıyayla Atatürk Ortaokulu olarak Tubitak 4006 bilim fuarına yaptığımız başvuru için proje yürütücüsü olarak bana onaylandığına dair mail gönderilmesine destekleme tutarının hesabıma yatırılmasına rağmen daha sonra okul müdürüne hiçbir gerekçe gösterilmeden reddedildiğine dair tarafınızdan mail gönderilmiştir.Bölge sorumlumuz da konudan haberdar olmadığını belirtmektedir. Şu an ne yapmamız gerektiği konusunda kararsızız. Mağdur olmamamız için gerekli incelemenin yapılarak cevap verilmesini rica ediyorum. İYİ ÇALIŞMALAR
Gokmentubitak

Re: PROJELERİN REDDİ HAKKINDA

Mesajgönderen BİTO » 18 Nis 2017, 10:56

Gokmentubitak yazdı:MERSİN-Çamlıyayla Atatürk Ortaokulu olarak Tubitak 4006 bilim fuarına yaptığımız başvuru için proje yürütücüsü olarak bana onaylandığına dair mail gönderilmesine destekleme tutarının hesabıma yatırılmasına rağmen daha sonra okul müdürüne hiçbir gerekçe gösterilmeden reddedildiğine dair tarafınızdan mail gönderilmiştir.Bölge sorumlumuz da konudan haberdar olmadığını belirtmektedir. Şu an ne yapmamız gerektiği konusunda kararsızız. Mağdur olmamamız için gerekli incelemenin yapılarak cevap verilmesini rica ediyorum. İYİ ÇALIŞMALAR

Merhaba,

Konuyla ilgili 4006 program sorumlusuyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Lütfen durumunuzu bt4006@tubitak.gov.tr adresine belirtiniz.

İyi çalışmalar.
BİTO

Dön 4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı