Üniversite öğrencilerine bilimsel eğitim istiyoruz.

Diğer hususlar

Üniversite öğrencilerine bilimsel eğitim istiyoruz.

Mesajgönderen Elif Yalçınkaya » 21 Kas 2014, 01:48

İyi günler ben Uludağ Üniversitesi Biyoloji bölümü öğrencisiyim. Bursada bilim merkezi kurulmuş durumda ancak üniversite öğrencilerine Özellikle bilim insanı yetiştirmeye çalışan Fen edebiyat fakülteleri öğrencileri için herhangi bir etkinlik yapılmasını rica ediyoruz.İlkokul öğrencilerini düşünen Tübitak bize neden eğlenceli ve eğitici programlar yapmıyor, yapıyorsa da bizim haberimiz neden olmuyor.Bu konuda bir çalışma varsa da linkini atabilir misiniz ya da haber verebilir misiniz.Veya bu konuda uluşabilecegimiz bir yer tavsiye edebilir misiniz.Şimdiden teşekkür ederiz. 
Elif Yalçınkaya
 
Mesajlar: 1
Kayıt: 21 May 2014, 23:52

Re: Üniversite öğrencilerine bilimsel eğitim istiyoruz.

Mesajgönderen BİTO » 25 Kas 2014, 11:48

Elif Yalçınkaya yazdı:İyi günler ben Uludağ Üniversitesi Biyoloji bölümü öğrencisiyim. Bursada bilim merkezi kurulmuş durumda ancak üniversite öğrencilerine Özellikle bilim insanı yetiştirmeye çalışan Fen edebiyat fakülteleri öğrencileri için herhangi bir etkinlik yapılmasını rica ediyoruz.İlkokul öğrencilerini düşünen Tübitak bize neden eğlenceli ve eğitici programlar yapmıyor, yapıyorsa da bizim haberimiz neden olmuyor.Bu konuda bir çalışma varsa da linkini atabilir misiniz ya da haber verebilir misiniz.Veya bu konuda uluşabilecegimiz bir yer tavsiye edebilir misiniz.Şimdiden teşekkür ederiz. 


Sayın İlgili,

4004 - Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları programı kapsamında üniversite öğrencilerine yönelik projelere de destek verilmektedir. Projelerle ilgili bilgi için www.tubitak.gov.tr/4004 adresine bakabilirsiniz.

Saygılarımızla.
BİTO
 
Mesajlar: 1331
Kayıt: 23 Eyl 2013, 15:41


Dön Diğercron