Başvuru Belgeleri ve Formlar

4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı ile ilgili sorularınız için

Re: Başvuru Belgeleri ve Formlar

Mesajgönderen BİTO » 15 Oca 2014, 16:33

18070478094 yazdı:merhaba,
tübitak bilim fuarı için başvuru yaptık ve asil listedeyiz. sözleşmemizi gönderdik. kargodan da teslim alındığını takip ettik. ancak bize tübitaktan e mail geldi. Şöyle: ""TÜBİTAK Bilim Fuarları için sözleşmeler tarafımıza ulaşmaya başlamıştır. Kontrol edilen bazı sözleşmelerde proje yürütücüsü kısmına bilimiz.tubitak.gov.tr sitesine TC kimlik numarası ile giriş yapan kişiden farklı bir kişinin isminin yazıldığı ve imzalandığı görülmüştür. Sözleşmenizi gönderirken bu duruma dikkat etmeniz gerekmektedir."" bu e mail doğrultusunda bizim sözleşmemiz aktif midir yoksa yanlışlık var mıdır nasıl öğrenebiliriz. teşekkürler...

Sayın İlgili,

Sözü geçen e-posta genel bir duyuru olarak gönderilmiş olup, okulunuzun başvurusuyla ilgili değildir. Eğer sözleşmenizde bahsedilen yanlışlığı yaptıysanız sözleşmenizi yeniden hazırlayarak göndermeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen alperkarakus09 » 17 Oca 2014, 10:33

Sıkça sorulan sorular başlığı altında sorulan soru ve cevabı aşağıdaki gibi vermişsiniz. bu durumda proje özet bilgileri sisteme nereden ve ne zaman ve nasıl girilecek?

Süreci kısaca özetleyebilir misiniz?
1. Sistem üzerinden başvuru yapılması.
2. Başvurusu onaylanan okullar tarafından sözleşmenin imzalanarak TÜBİTAK’a gönderilmesi.
3. Avans talep formunun TÜBİTAK’a gönderilmesi.
4. Fuarlarda sergilenecek projelerin belirlenmesi.
5. Proje özet bilgilerinin sisteme girilmesi.
6. Desteğin proje yürütücüsü hesabına yatması.
7. Fuarın düzenlenmesi.
8. Avansın kapatılması/mahsup edilmesi için faturalar ve mahsup formunun TÜBİTAK’a gönderilmesi.
9. Fuara ait sonuç raporun web sitesi üzerinden doldurulması, görsellerin sisteme yüklenmesi.
10. İl Milli Eğitim Müdürlükleri’ne katılım belgelerinin gönderilmesi.
alperkarakus09

Mesajgönderen BİTO » 17 Oca 2014, 16:42

alperkarakus09 yazdı:Sıkça sorulan sorular başlığı altında sorulan soru ve cevabı aşağıdaki gibi vermişsiniz. bu durumda proje özet bilgileri sisteme nereden ve ne zaman ve nasıl girilecek?

Süreci kısaca özetleyebilir misiniz?
1. Sistem üzerinden başvuru yapılması.
2. Başvurusu onaylanan okullar tarafından sözleşmenin imzalanarak TÜBİTAK’a gönderilmesi.
3. Avans talep formunun TÜBİTAK’a gönderilmesi.
4. Fuarlarda sergilenecek projelerin belirlenmesi.
5. Proje özet bilgilerinin sisteme girilmesi.
6. Desteğin proje yürütücüsü hesabına yatması.
7. Fuarın düzenlenmesi.
8. Avansın kapatılması/mahsup edilmesi için faturalar ve mahsup formunun TÜBİTAK’a gönderilmesi.
9. Fuara ait sonuç raporun web sitesi üzerinden doldurulması, görsellerin sisteme yüklenmesi.
10. İl Milli Eğitim Müdürlükleri’ne katılım belgelerinin gönderilmesi.

Sayın İlgii,

9. basamakta yer alan sonuç raporunun girilmesi kısmında proje ve projede görev alan öğretmen/öğrenci bilgilerini gireceksiniz.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen osmantbk » 22 Oca 2014, 16:16

Bilim fuarı tarihimize az kaldı. Daha yeterince hazır değiliz. Proje tarihini değiştirme şansımız var mı.?
osmantbk

Mesajgönderen BİTO » 22 Oca 2014, 17:17

osmantbk yazdı:Bilim fuarı tarihimize az kaldı. Daha yeterince hazır değiliz. Proje tarihini değiştirme şansımız var mı.?

Sayın İlgili

En kısa sürede mazeretinizle birlikte bt4006@tubitak.gov.tr adresine konuyla ilgili e-posta gönderiniz.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen osmantbk » 23 Oca 2014, 09:51

Bilim fuarı tarihini değiştirmek için destek hattına mail attım. Onlarda yeni tarih belirleme mi mail atmamı söylediler. Yeni tarihi belirleyip mail attım ama tekrar geri dönüş olmadı. Bilim fuarı tarihimiz değişmiş midir? Ve de değiştiyse bu tarih site deki bilim fuarı tarihine işlenecek mi?
osmantbk

Mesajgönderen BİTO » 23 Oca 2014, 15:19

osmantbk yazdı:Bilim fuarı tarihini değiştirmek için destek hattına mail attım. Onlarda yeni tarih belirleme mi mail atmamı söylediler. Yeni tarihi belirleyip mail attım ama tekrar geri dönüş olmadı. Bilim fuarı tarihimiz değişmiş midir? Ve de değiştiyse bu tarih site deki bilim fuarı tarihine işlenecek mi?

Sayın İlgili,

Tarih değişikliği sisteme yansımaz, sadece kendi belgelerimizde değiştirebiliriz. Mailinizin bize ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek amacıyla tekrar mail atınız. Değişiklik yapıldığında size geri bildirim yapılacaktır.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen ersin » 01 Mar 2014, 15:52

merhaba,

4006 programında asil listedeyiz. ama kadromuzdaki değişikliklerden ve projenin ana uygulayıcısı öğretmenimizin okulumuzdan ayrılmasından dolayı yeteri kadar hazırlanamadık ve hazırlanamıyoruz.

üyeliğimizin iptali mümkün mü?
mümkünse nasıldır?

şimdiden teşekkür ederim.
ersin

Mesajgönderen BİTO » 02 Mar 2014, 09:00

ersin yazdı:merhaba,

4006 programında asil listedeyiz. ama kadromuzdaki değişikliklerden ve projenin ana uygulayıcısı öğretmenimizin okulumuzdan ayrılmasından dolayı yeteri kadar hazırlanamadık ve hazırlanamıyoruz.

üyeliğimizin iptali mümkün mü?
mümkünse nasıldır?

şimdiden teşekkür ederim.

Sayın İlgili,

Konuyla ilgili durumu bt4006@tubitak.gov.tr adresine mail atarak iletebilirsiniz.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen 18070478094 » 10 Mar 2014, 11:10

merhaba,
Okulumuz fuar kapsamına alındı desteğimiz de yattı projeler başladık. Ancak başvuru yaparken ilkokul olarak başvuru yapmıştık. Sitenizde ilkokullar destek kapsamında değil yazıyor, yalnız biz ortaokul olarak yapıyoruz bilim fuarını. Başvurunun ilkokul olarak yapılmış olması problem teşkil eder mi ? başvuruyu ortaokul olarak değiştirmeye gerek var mı ? teşekkürler...
18070478094

Mesajgönderen BİTO » 10 Mar 2014, 11:49

18070478094 yazdı:merhaba,
Okulumuz fuar kapsamına alındı desteğimiz de yattı projeler başladık. Ancak başvuru yaparken ilkokul olarak başvuru yapmıştık. Sitenizde ilkokullar destek kapsamında değil yazıyor, yalnız biz ortaokul olarak yapıyoruz bilim fuarını. Başvurunun ilkokul olarak yapılmış olması problem teşkil eder mi ? başvuruyu ortaokul olarak değiştirmeye gerek var mı ? teşekkürler...

Sayın İlgili,

5-12. sınıf öğrencileri katılacak şekilde fuarlarınızı düzenlemeniz gerekmektedir. Okulunuzun resmi adının ilkokul olması önemli değildir.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen 18070478094 » 11 Mar 2014, 10:44

sayın yetkili,
proje yapmaya başladık ancak, şu aşamada proje özetlerini sisteme girmemiz gerekiyor mu ? gerekiyorsa nereden gireceğiz? teşekkürler..
18070478094

Mesajgönderen BİTO » 11 Mar 2014, 10:47

18070478094 yazdı:sayın yetkili,
proje yapmaya başladık ancak, şu aşamada proje özetlerini sisteme girmemiz gerekiyor mu ? gerekiyorsa nereden gireceğiz? teşekkürler..

Sayın İlgili,

Proje özet, öğrenci ve öğretmen bilgilerini web sitesine girmeniz gerekiyor. Sisteme girmeniz gerektiği zaman duyuru yapılacak. Lütfen duyurularımızı takip ediniz.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen macarebru » 21 Mar 2014, 19:08

Merhaba,
Bilim fuarımız 5 mayısta Van Erciş'te yapılacak. 26 şubatta tm evraklarımı gönderdim 2 kerede mail attım ama cevap geldim. geçen sene de bu projeyi yapmıştım her mailime cevap geliyordu. Çok sıkışmamak için çalışmalara mart ayının son haftası başlayacağım ama hala para hesabıma yatmadı? bununla ilgili nasıl bilgi edinebilirim. Ne zaman yatacağıyla ilgili net bilgi almak istiyorum ona göre kırtasiye malzemesi alış verişlerine başlayacağım çünkü. Teşekkürler.
macarebru

Mesajgönderen BİTO » 24 Mar 2014, 09:53

macarebru yazdı:Merhaba,
Bilim fuarımız 5 mayısta Van Erciş'te yapılacak. 26 şubatta tm evraklarımı gönderdim 2 kerede mail attım ama cevap geldim. geçen sene de bu projeyi yapmıştım her mailime cevap geliyordu. Çok sıkışmamak için çalışmalara mart ayının son haftası başlayacağım ama hala para hesabıma yatmadı? bununla ilgili nasıl bilgi edinebilirim. Ne zaman yatacağıyla ilgili net bilgi almak istiyorum ona göre kırtasiye malzemesi alış verişlerine başlayacağım çünkü. Teşekkürler.

Sayın İlgili,

Harcamalarınız ve sözleşmeler ile ilgili Bilim ve Toplum Mali Denetleme ve Sözleşmeler Müdürlüğü ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Mail ya da yazılı olarak bu konuda yardımcı olamıyoruz.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen macarebru » 29 Mar 2014, 10:33

bir telefon ya da mail adresi yazar mısınız ? ulaşıp net bir bilgi edineyim en azından..
macarebru

Mesajgönderen BİTO » 31 Mar 2014, 10:12

macarebru yazdı:bir telefon ya da mail adresi yazar mısınız ? ulaşıp net bir bilgi edineyim en azından..

Sayın İlgili,

0 312 298 9555'ten ilgili birime ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.
BİTO

ön ödeme talep formu

Mesajgönderen osmantbk » 15 Nis 2014, 08:51

ön ödeme talep formunu göndereli iki hafta oldu. sistemde başvuru taslak durumunda gözüküyor bu ne anlama geliyor. para ne zaman yatar.?
osmantbk

Re: ön ödeme talep formu

Mesajgönderen BİTO » 15 Nis 2014, 11:19

osmantbk yazdı:ön ödeme talep formunu göndereli iki hafta oldu. sistemde başvuru taslak durumunda gözüküyor bu ne anlama geliyor. para ne zaman yatar.?

Avans durumunuzla ilgili Sözleşmeler Müdürlüğü ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen osmantbk » 05 May 2014, 09:12

okulumzda renkli bi yazıcı yok projelerin sunumunu hazırlamak için gönderilen paradan renkli yazıcı alma imkanımız var mı.?
osmantbk

ÖncekiSonraki

Dön 4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı