sözleşme

4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı ile ilgili sorularınız için

sözleşme

Mesajgönderen utdam » 15 Oca 2015, 21:15

Merhabalar ben Rize Merkez Çaykur Ortaokulu Fen Bilimleri öğretmeniyim.
4006 TUBİTAK BİLİM FUARI başvurum kabul edildi .Ancak mailime gelen sözleşmeye geç ulaştım.Okulum ve İl milli Eğitim Sorumlumun Onayı ile sözleşme formunu hazırladım. Gecikmiş olmaktan korkuyorum.Umarım Bir Sorun yaşamam .Çünkü öğrencilerimle projelerimizi hazırlamaya başladık bile.
Aydınlatırsanız sevinirim.Saygılarımla.....
utdam

Re: sözleşme

Mesajgönderen BİTO » 16 Oca 2015, 09:31

utdam yazdı:Merhabalar ben Rize Merkez Çaykur Ortaokulu Fen Bilimleri öğretmeniyim.
4006 TUBİTAK BİLİM FUARI başvurum kabul edildi .Ancak mailime gelen sözleşmeye geç ulaştım.Okulum ve İl milli Eğitim Sorumlumun Onayı ile sözleşme formunu hazırladım. Gecikmiş olmaktan korkuyorum.Umarım Bir Sorun yaşamam .Çünkü öğrencilerimle projelerimizi hazırlamaya başladık bile.
Aydınlatırsanız sevinirim.Saygılarımla.....

Sayin Ilgili,

Sozlesmenizi imzali bir sekilde gonderdiyseniz, elimize ulasma tarihi acisindan sikinti yasamazsiniz.

Saygilarimizla.
BİTO

Mesajgönderen alparslan_elif » 13 Mar 2015, 21:40

Merhaba,
Biz sözleşmeyi bildirilen adrese yolladık ve kargo firmasından edindiğim bilgiye göre yerine ulaşmış.Sözleşme tek nüsha halinde imzalanıp gönderildiği için bize bir örneğini göndermeyeceksiniz sanırım.Peki şu aşamadan sonra proje yürütücüsü olarak fuara kadar yapmam gereken farklı bir işlem var mı?Mesela çalışmaların aşamaları gibi bir bilgilendirme yapmam gerekiyor mu? Kılavuzları okudum ama çok net değildi bilgilendirmeler.Yardımcı olursanız sevinirim
,
alparslan_elif

Mesajgönderen BİTO » 16 Mar 2015, 10:33

alparslan_elif yazdı:Merhaba,
Biz sözleşmeyi bildirilen adrese yolladık ve kargo firmasından edindiğim bilgiye göre yerine ulaşmış.Sözleşme tek nüsha halinde imzalanıp gönderildiği için bize bir örneğini göndermeyeceksiniz sanırım.Peki şu aşamadan sonra proje yürütücüsü olarak fuara kadar yapmam gereken farklı bir işlem var mı?Mesela çalışmaların aşamaları gibi bir bilgilendirme yapmam gerekiyor mu? Kılavuzları okudum ama çok net değildi bilgilendirmeler.Yardımcı olursanız sevinirim
,

Sayın İlgili,

Fuarınız sonuçlandıktan sonra sistem üzerinde sonuç raporunu oluşturacaksınız. Başka bir bilgilendirme yapmanız gerekmiyor.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen vberktas » 21 Mar 2015, 01:03

merhaba;
okulumuz daha önce yedekti 4 mart 2015 te asil listeye geçti ve sözleşme mail adresime gönderildi kılavuzda belirtilen şekilde eksiksiz doldurup ptt ile iadeli taahhütlü olarak gönderdik 14 mart 2015 te sözleşme tübitaka ulaşmış. Projelerimiz fuar tarihine yetişmesi için bir an önce başlamamız gerekiyor, sözleşmenin kesin kabul olduğunu nasıl öğreneceğiz destek gönderiminin uzun sürdüğünü duydum şu an proje yapmaya başlasak daha sonra sözleşmemizin kabul olmama gibi bir durumu var mı?
vberktas

Mesajgönderen BİTO » 23 Mar 2015, 12:30

vberktas yazdı:merhaba;
okulumuz daha önce yedekti 4 mart 2015 te asil listeye geçti ve sözleşme mail adresime gönderildi kılavuzda belirtilen şekilde eksiksiz doldurup ptt ile iadeli taahhütlü olarak gönderdik 14 mart 2015 te sözleşme tübitaka ulaşmış. Projelerimiz fuar tarihine yetişmesi için bir an önce başlamamız gerekiyor, sözleşmenin kesin kabul olduğunu nasıl öğreneceğiz destek gönderiminin uzun sürdüğünü duydum şu an proje yapmaya başlasak daha sonra sözleşmemizin kabul olmama gibi bir durumu var mı?

Sayın İlgili,

Sözleşmenizde bir sorun olmadığı sürece sizinle tekrar iletişime geçilmez, kabul olmama durumu bulunmamaktadır. Bundan sonra hesabınızı kontrol edebilirsiniz.

Saygılarımızla.
BİTO

Mesajgönderen elif-biyoloji » 23 Mar 2015, 18:30

Merhaba,bilim fuarında yedek durumdayken,4 mart tarihinde asil duruma geçtik.Mail yoluyla gönderilen sözleşmeyi ilgili yerlere imzalatıp,kendimde imzalayıp,tübitak a iadeli tahattütlü gönderdim.Zaman kısıtlı olduğundan biz projelere başladık fakat tübitak tarafından sözleşmenin imzalandığını,kabul edildiğini nasıl öğreneceğim bir de başvuru esnasında ya da sözleşme üzerinde benim IBAN numaram istenmedi,sözleşmede de yazılı değil.Proje için yapılacak ödeme için IBAN numaramı e mail yoluyla mı isteyecekler? Biz projelerimize başladık ama sözleşmemizin tübitak tarafından onaylanıp onaylanmadığını nasıl öğrenicez?
elif-biyoloji

Mesajgönderen BİTO » 24 Mar 2015, 09:53

elif-biyoloji yazdı:Merhaba,bilim fuarında yedek durumdayken,4 mart tarihinde asil duruma geçtik.Mail yoluyla gönderilen sözleşmeyi ilgili yerlere imzalatıp,kendimde imzalayıp,tübitak a iadeli tahattütlü gönderdim.Zaman kısıtlı olduğundan biz projelere başladık fakat tübitak tarafından sözleşmenin imzalandığını,kabul edildiğini nasıl öğreneceğim bir de başvuru esnasında ya da sözleşme üzerinde benim IBAN numaram istenmedi,sözleşmede de yazılı değil.Proje için yapılacak ödeme için IBAN numaramı e mail yoluyla mı isteyecekler? Biz projelerimize başladık ama sözleşmemizin tübitak tarafından onaylanıp onaylanmadığını nasıl öğrenicez?

Sayın İlgili,

IBAN bilgilerinizi başvuru esnasında sisteme girmiş olmanız gerekiyor. bt4006@tubitak.gov.tr adresine mail atarak kontrol ettirebilirsiniz.

Sözleşmeniz imzalandıktan sonra size ayrıca bir mesaj gönderilmeyecek. Ancak 2989634 nolu telefondan sözleşmenizin durumuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla.
BİTO

Dön 4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı